2010 Teen Choice Awards

8/09/2010

2010 Teen Choice Awards sahiplerini buldu; darısı yakın gelecekteki Emmy ödüllerine artık. Kimin ödül aldığından çok kırmızı halı geçitlerindeki 'nasıl buldunuz?' sorusuna cevap bulmaya bakalım biz.

Ashley Greene Valentino'dan seçtiği krem rengi tonlarındaki elbisesini siyah renklerle birlikte harmanlamış . Siyah ayakkabılarıysa Ferragamo.

Bir kırmızı halı klasiği haline gelen bandaj elbiseleri bu kez Hilary Duff'ın üzerinde görüyoruz. Hilary'nin en çok tercih ettiği markaların başında Herve Leger geliyor. Sizi bilmem ama bana bu bandajlardan fenalık geldi. Hilary Duff'ın evinde renk renk bandaj elbiseleri için ayrı bir dolabı olduğuna artık şüphe kalmadı.

Hollywood'un yeni evlisi Megan Fox'un diğer seçimlerine bakınca yaşına uygun bir tercih yaptığını söylemek doğru olur.

Gossip Girl dizisinde canlandırdığı Blair karakterinin kıyafetleri ne kadar çok dikkat çekiyorsa, kendi hayatında yaptığı seçimlerle de Leighton Meester aynı ilgi hak ediyor. Fildişi rengi dantelli Emilio Pucci elbisesine uyumlu olarak Cathy Waterman'ın aksesuarıyla birlikte kullanmış. Bu enfes ayakkabılarsa Christian Louboutin imzalı.

Glee'nin yıldızı Lea Michele Naeem Khan'ın 2011 resort koleksiyonundan yeşil ışıltılı mini elbisesi içinde çok hoş görünüyor.

Emma Roberts vamp bir kadın olup olmamak arası ortalarda bir yerlerde kalmış gibi. Bunda kıyafetinin altına bootie giymiş olmasının payı büyük herhalde. Yeşil renkli Brian Reyes elbisesiyle yine de farklı ve seksi görünüyor.

Selena Gomez BCBG Max Azria'nın drapeli elbisesi için Sergio Rossi gladyatör sandaletleri seçmiş. Doğal tonlarda yaptığı seçimler takdir edilesi olsa da Selena'nın yaşı nedeniyle biraz abartıya kaçmış.

Stella McCartney imzalı bu elbise Kristen Bell'e çok yakışmış. Selena Gomez bunun gibi bir seçim yapsaydı kendisine daha çok yakışırdı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest