Chanel Defilesinde Yerini Alan Güzeller

10/07/2010


Chanel, Paris Moda Haftasında 2011 İlkbahar defilesini gerçekleştirdi. Durum böyle olunca Chanel tutkunu bayanlarda defilede ön sıralarda yerini aldı. İngiliz oyuncu Keira Knightley'in kısa saçlı görüntüsü ile daha havalı olduğu kesin. Blazer ceketi, elbisesi ve ayakkabıları ile defileye gelen bayanlar içinde bana göre en şık olanı.


Vogue Türkiye dergisine Haziran ayında kapak olan Leigh Lezark'da Chanel defilesini ön sıralarda izleyenlerden. Görmeye alıştığımız saç modelinden yine vazgeçmemiş. Saçlarının rengine uygun olsun diye siyah platformları seçtiği belli.


Rachel Bilson siyah, beyaz ve gri renklerin arasında renkli elbisesi ve kırmızı çantası ile hemen fark ediliyor. Genellikle tercihlerini tüvitten yana kullanan bayanların aksine Rachel rock chic havasıyla farklılık yaratmış.


Vanessa Paradis ismi bazılarınıza yabancı gelebilir ama Johhny Depp'in eşi olduğunu söylersek bu Fransız güzeli daha dikkatli gözlerle inceleyeceğinize eminim :) Medyada fazla yer almaktan hoşlanmayan Paradis, Chanel defilesinde şıklığını sergilemiş. Fiyonk detaylı bluzu çok şirin değil mi?


Alexa Chung tüvit elbisesinin altına düz ayakkabı giymiş. Tarzını çok beğensem de bu elbisenin güzelliğini ortaya çıkarmak adına topuklu tercih etmeliymiş.

Lily Allen Chanel'in tüvit ceketiyle sade ve şık olmuş. Bu kıyafetiyle hamile olduğunu anlamak biraz zor gibi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

3 YORUM

  1. Leigh Lezark'ın bakışları favorim oldu canım. Lily Allen siyah giyince belli olmamış hatta yüzü bile şişmemiş hatunun!

    YanıtlaSil
  2. Stil Direktörü, Leigh Lezark'ın bakışları yakıyor! evet ya kıyafet bir yana yüzü bile şiş değil kadının.

    YanıtlaSil

Pinterest