'The Tourist' Galalarında Angelina Jolie Stili

12/20/2010


Sinema aşığı biri olarak henüz 'The Tourist' filmini izlemedim. Yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla 'The Tourist' filmini izleyenler ikiye ayrılmış durumda; çok beğenenler ve hayal kırıklığı yaşayanlar olarak. 

Filmlerin vizyona girmesi demek ünlülerin dünya turuna çıkması ve kırmızı halıda boy göstermesi demek. Bizde Angelina Jolie'nin bu muhteşem elbisesiyle açılışı yapalım. Aşağıya indikçe siyahlara doğru akalım..
Filmin New York premierinde beyaz Atelier Versace seçimi ile uzun zamandır bu kadar etkileyici görünmemişti belki de.. Ayakkabıları ise Ferragamo.


Angelina filmin Madrid tanıtımında Atelier Versace imzalı swarovski taşlarıyla bezeli bir elbise giydi. Şalı ile birlikte ona yakışır tarzda gotik bir görünüm elde etmemiş mi?


Salvatore Ferragamo'nun siyah kadife ceketi ile Roma'da beklediğimiz tarzda görüntüsü ile çıktı ve bu seçimiyle bizi çok şaşırtmadı.


Angelina Jolie'nin Berlin' de ki tercihi yine siyah olsa da Versace'nin eldivenli kadife elbisesi, hacimli saçları ve kalp şeklindeki göğüs dekoltesi ile enfes görünüyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

6 YORUM

 1. Kadına ne giyse yakışıyor da.. Sanki biraz değişmiş suratı. Bir garip geldi bana. Yanaklar çökmüş falan, ne bileyim. Pırıltısını kaybetmiş gibi.

  YanıtlaSil
 2. çökse de zayıflasa da beğeniyorum jolie yi. karizmatik bir guzelliği var :)

  YanıtlaSil
 3. {francesca mckennitt} en son resimde aşırı zayıfladığı belli ama seviyorum angelina'yı yaa :)

  {aybike +t }benim içinde angelina'nın yeri başka. :)

  YanıtlaSil
 4. ikiside ne kadar yaşlanmış :/

  YanıtlaSil
 5. {BonBon} güzelliğinden birşey eksilmemiş ama :)

  {ilkbahar} dediğine aynen katılıyorum.

  YanıtlaSil

Pinterest