UNICEF'e Ufacık Bir Adım da Benden

12/18/2010Geçtiğimiz günlerde UNICEF yılbaşı çadırından bahsetmiştim sizlere. Güzel bir cumartesi sabahı birazcık da güneşe aldanmakla beraber Tunalı'ya doğru yola çıktık. Aldandım diyorum çünkü ilerleyen saatlerde bu kadar soğuyacağını tahmin etmemiştim :s Sheraton Ankara Oteli’nin Arjantin Caddesi ile birleştiği bahçede kurulan minik çadıra varınca oradaki ısıtıcılar neyseki beni ısıtmayı biraz da olsa başardı.


Her zaman ihtiyacı olanlara, çocuklara yardım edelim deriz de bunu gerçekleştirmek adına ufak bir adım bile atmaya üşeniriz, erteleriz yada yoğunluğumuzu bahane ederiz. Bazı şeylerin lafta kalmaması adına başlangıç olarak ilk adımı atabilmek de önemlidir aslında.

Yardıma muhtaç çocuklara, aşırı yoksulluk içindekilere, şavaş mağdurlarına, doğal felaketlere uğrayanlara, şiddet ve sömürünün her biçiminden zarar görenlere ve engellilere özel koruma sağlanmasına UNICEF büyük önem veriyor.Çocuk haklarının korunması ve çocukların temel gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olmak adına fırsatlar yaratmak üzere kurulan bu kuruluşa ufacık da olsa bir katkıda bulunmak beni mutlu etti. Herkese mutlu ve güzel hafta sonları...

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

6 YORUM

 1. ama kuşlar şahanee :))
  bence harika bir amaca hizmet etmiş hemde bu kadar güzel şeyler senin olmuş ;) ben buna bir taşla iki kuş derim ancak ;)

  YanıtlaSil
 2. {NİMO} şimdilik yılbaşı ağacımızda sonra duvarda yerini alacaklar :)güzel yorumun için teşekkürler NİMO! bu arada başarılarının da devamını dilerim! ;)

  YanıtlaSil
 3. hayirli olsun :) herkesin yapmasi gereken birsey aslinda:)

  YanıtlaSil
 4. Sitenizi takip eden bir izleyiciniz olarak sizi bu başarılı moda ve basketbol ile ilgili yakın ilginize ve yazılarınızın ve başarılı açıklamalarınızdan dolayı çok tebrik eder.Bu başarınızın devam etmesini dilerim.
  Yazdıklarınız ve yorumlarınız tek kelime ile şahane.

  YanıtlaSil
 5. Lisede alırdım unuttum bak anımsattın sağol canım

  YanıtlaSil
 6. {MiSSY} bu tarz küçük sevinçler zorunluluktan değil; kalbimizden geçerek yapılsa dünya ne güzel bir yer olurdu! :)

  {ADSIZ} Böyle güzel sözlerle takdir edilmek harika bir duygu! çoook teşekkürler! :))

  {STİL DİREKTÖRÜ} Aslında herşey alışkanlıklardan başlar, farklılık alışkanlıkların niteliğidir.Bizim için küçük görünen adımlarla bir çok küçüğün kalbinde büyük izler bırakabiliriz..

  YanıtlaSil

Pinterest