Ünlü Stil | Emma Watson

12/04/2010Mini minnacıkken Harry Potter'ın kapının önüne bırakıldığı gibi, filmin üç karakteri de ufacık yaşta beyazperdeye adımını attığı günden beri filmle birlikte büyüdüler. İçlerinde en akıllı, uslu ve çalışkanı Hermione Granger yani Emma Watson ise son zamanlarda diğerlerinden daha çok ön plana çıktı. Belki içimizden bazıları Emma Watson'ın büyüdükçe daha güzel olacağının farkındaydılar; peki bu yaşta stil ikonu olmasını ve markaların aranan yüzlerinden biri olacağını kaç kişi tahmin edebilirdi? Kırmızı halı deneyimlerini ufak yaşta tecrübe eden Emma geçmiş yıllarda yaşına uygun giyinmeye özen göstermiş, o zamanlar yüksek ökçeler ile henüz tanışma zamanı değilmiş.


Okuması çok keyifli olan Harry Potter kitapları sinemaya bir bir uyarlanırken filmin galalarında Emma'da stilini gittikçe bulmaya başladı. Saç ve makyajda her zaman abartıdan kaçındı ve mini elbiseler ve platform ayakkabılar ise vazgeçilmezi oldu.


Emma Watson'ın kariyeri ve kazandığı milyon dolarlar bile bu yaşta başını döndürmedi; üniversiteye başladı. Küçük yaşta edindiği şöhrete kendini kaptırmadan yaşıtlarından bir farkı olmadığını her fırsatta vurguladı. Günlük hayatında oldukça rahat kıyafetleri tercih ettiği gibi ayağından da uggları eksik olmuyor.


Şimdiye kadar saç renginde radikal değişiklikler yapmayan Emma Watson, makyaj konusunda da azı her zaman daha iyidir görünüşünde.


Serinin son filmi Harry Potter - Deathly Hallows:Part I filminin dünya premierlerinde ve basın toplantılarında daha ağırbaşlı kıyafetler seçse de kendisine yakıştırmasını biliyor. Bir anda saçlarını pixie cut kestirip karşımıza çıkan Emma Watson taptaze görünümü ile hayran sayısında artış yarattığını sanıyorum. Carey Mulligan'dan ilham alıp almadığını ise merak ediyorum :)


Calvin Klein, Vionnet, Burberry, Proenza Schouler, Rodarte ve Temperley Londra yanı sıra Carven, Rafael Lopez gibi farklı tasarımcılarının yaptıkları da ilgi alanına giriyor; Christian Louboutin ise favori ayakkabı markası. Davetlerde yaptığı seçimlerle kendi yaşıtlarına fark atacak düzeyde olan Emma bu işi iyi bildiğini gözler önüne seriyor.


Burberry'nin reklam yüzü olan Emma günlük hayatında da Burberry trençkotlarından ve zımbalı çantasından vazgeçmiyor. Artık galalarda olduğu gibi katıldığı şov programlarında da şıklığıyla dikkat çekiyor. Klasik İngiliz stilinin yansımalarını Emma'da görebiliriz.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

3 YORUM

  1. Çok şirin bir kız ama 20 yaşında olmasına rağmen hala çok çocuksu.. Yine de giydiklerini iyi taşıyor :)

    YanıtlaSil
  2. yaşıtlarının hayat tarzına göre bana da olgun görünüyor :) kız yakıştırmasını biliyor :)

    YanıtlaSil

Pinterest