2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonlarında Çiçek Etkisi

1/20/2011

Bu bahar kimilerinin saçı uçsun kiminin eteği.. 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonları modacıların elinden çıktığı gibi kış aylarında bizim kalplerimizde de çiçekler açtırıyor. Bir yanımızda botlar, kazaklar, kabanlar dururken diğer yanda tasarımların renklerinin birbiriyle dans edişine, çiçeklerin açışına şahit olmak ve bununla mutlu olmak modanın bizlere yaşattığı güzelliklerden biri. Kadınsı duyguları harekete geçiren çiçek baskıları ile güneşin sıcaklığını hisssetmiş kadar oluyoruz. En azından şimdilik bu hisle idare etmesini de biliyoruz :)


Bu doğanın mucizelerinin görevi 2011 ilkbahar ve yazında da kıyafetlerimize neşe saçmak ve bizi mutlu etmek olacak. Hemen hemen tüm tasarımcıların koleksiyonlarında hayat bulan çiçek baskıları bu yazda bizleri her zamanki yerlerinde bekliyor. Fuşya, turuncu, pembe ve maviler farklı boyutlardaki çiçekler tomurcuk halleriyle karşımıza çıksa da her sene bıkmadan usanmadan bizim gözdelerimiz olmaya devam ediyorlar.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

3 YORUM

 1. Off benim hiç çiçekli bişeyim yok nasıl bir bloggerım böle:)) Hemen almalıyım bu D&G'nin çiçekleri beni benden aldı valla:))

  YanıtlaSil
 2. Değil mi, bu aralar her yerde çiçekler var..

  YanıtlaSil
 3. {fashion house by zeto} ne giysen kendine yakıştırmayı başarıyorsun zeto'cum.

  {francesca mckennitt} ruhumuzda da olsun tabi :)

  YanıtlaSil

Pinterest