Hollywood'dan Havaalanı Manzaraları

1/13/2011

Hiçbir yerde onlara rahat yok; havaalanlarında bile. Kimileri paparazzilere en şık halleri ile yakalanmak isterken kimileri de rahat ve umursamaz tavırlarından ödün vermiyorlar. Her ne olursa olsun havaalanlarına gelirken hazırlıksız olduklarını kimse iddia edemez.

Havalanında her daim göze batmayı başaran Fergie o kıyafetleriyle sahne bile alabilir. Başın öne eğilmesin, aldırma Emma aldırma... Justin Bieber ile hakkında çıkan aşk haberleri yüzünden fanları tarafından bir bayan kim vurduya gidecek. Bu Selena Gomez olabilir mi? :) Jessica Alba her daim sadeliğini koruyor.


Twilight ekibindekiler Vancouver - LA arası bitmeyen uçuşlar yüzünden en çok yakalananlar arasında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

4 YORUM

 1. bu fotoğraflarla çantayı toparlayıp tatile gidesim geldi:)

  YanıtlaSil
 2. {kiraz çiçeği} hadi bavulları toplayalım havaalanında buluşuruz :))

  YanıtlaSil
 3. Bu ünlülerin havaalanı stilleri başlı başına bir blog konusu olabilir :) Buradaki resimlerde çoğu yien rahat giyinmeyi tercih etmiş, Fergie biraz abartmış sadece. Victoria Beckham bu konuda benim favorim, kadın her daim baştan ayağa giyinmiş kuşanmış, stilettolarını geçirmiş bir şekilde dolaşıyor!

  YanıtlaSil
 4. {Alışveriş Cini} Bu konuda çok haklısın :) Fergie'nin diğer resimleri de çok abartılıydı. Victoria Beckham resimlerini hazırlamıştım ondan ayrı bir yazı konusu olur :)

  YanıtlaSil

Pinterest