Özlem Süer Gerilla Mağazacılık Projesi Vol.II @ Kanyon 01 – 20 Şubat 2010

1/21/2011

Deneyim tasarımcısı kimliği ile dünya moda arenasında öncü işleri ile tanınan Özlem Süer, POP-UP mağaza kavramına getirdiği interaktif bakış açısı ile şehre renk katmaya devam ediyor...

İlki Ekim ayında Akmerkez'de gerçekleşen ve mağaza içinde yaşanan haftalık etkinliklerde tasarımcı markası takipçilerine alışveriş deneyimi yaşatan gerilla mağazacılık projesi bu defa şehrin hareketli noktası ; Kanyon' da!

Tasarım odaklı, kreatif ve öncü işlere olan ilgisiyle bilinen Kanyon Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nin desteği ile gerçekleşecek ve 01 - 20 Şubat tarihleri arasında sadece 3 haftalığına hayatta kalacak özel projede; Özlem Süer markası takipçileri, sadece Kanyon'a özel tasarlanan ve uygun fiyat aralığı ile günün her saat dilimine yönelik kombin alternatifleri ile bir araya gelecekler. Koleksiyonun bir diğer ilgi çekecek yanı ise her hafta yenilenecek olması...


Gece ve kırmızı halı davetlerine yönelik kostümler ve gelinlik tasarımları ile hatırı sayılır bir takipçi kitlesi olan tasarımcı markasının bir diğer ilgi çeken koleksiyon grubundan yani kokteyl/ party ve günlük tercihler odaklı geliştirilen özel tasarımlarla Kanyon'da yer alacak olması, tasarımcı için heyecan verici bir işbirliği...

Nişantaşı’nda, adeta gizli bir vaha niteliğinde konumlanan Özlem Süer HOUSE isimli tarihi köşkten butiğe dönüştürülen mekanın, Mimar Sinan Kuran tarafından aslına sadık kalınarak yaratılacak ufak bir eşi, Kanyon B2 Katındaki meydana yerleştirilecek ve projenin start düğmesine basılacak.

Sadece satış odaklı bir mağaza olmaktan uzak bir felsefe ile tasarlanan, salı ve perşembe partileri ile hareketlenecek projede, farklı duruşlarıyla şehre değer katan önemli şefler ve mekanlar, projeye özel geliştirecekleri mönülerle yemek tasarımının da moda tasarımı ile ilişkili bir sanat olduğunu vurgulayacaklar. Özlem Süer tasarım mottosunun temel taşlarından olan ; tüketicide iz bırakmak kavramı, alanlarında en iyiler arasında gösterilen ve sundukları lezzetlerle hep akılda kalan özel isimlerin desteği ile tekrar yorumlanacak.

Alışveriş için gelinen tarihi köşk formundaki stand, bir anda paylaşım masası etrafında sosyal iletişim kurulan bir alana dönüşecek aynı zamanda... Alışveriş ve lezzet keyfine, Virgin Radio DJ’lerinin de eşlik etmesiyle, proje 5 duyuya hitap eden bir deneyime dönüşecek. Salı -Perşembe partileri dışında da her an yaşayan bir nokta olarak geliştirilen mağazada; blogger buluşmaları, söyleşiler, Özlem Süer marka dostları olarak bilinen özel markalarla birliktelikler yaşanacak. Projede aynı zamanda bir sosyal sorumluluk hareketine de destek verilecek. Penti ile Özlem Süer işbirliğinde 100 adet siyah çorap, gelirinin tamamı Özürlüler Vakfı’ na aktarılmak üzere Kanyon'da konumlanacak Özlem Süer mini köşkünde satılacak.

Made in Turkey etiketi ile dünya genelinde 150'yi aşkın noktada, şehirde ise sadece Nişantaşı Özlem Süer HOUSE'da satış yapan Özlem Süer markası ile şehre yüksek kalitede yaşam deneyimi katan Kanyon işbirliğinde, tasarım takipçilerine ve Kanyon misafirlerine 20 günlük çok özel bir deneyim yaşatılacak..

Program:

01 ŞUBAT SALI /// 19.00 – 22.00 /// DELICIOUS SHOPPING vol.I with NOVO&SUSHICO

03 ŞUBAT PERŞEMBE /// 19.00 – 22.00 /// DELICIOUS SHOPPING vol.II with Chef Max from
Lilbitz

08 ŞUBAT SALI /// 19.00 – 22.00 /// DELICIOUS SHOPPING vol.III with PIOLA

10 ŞUBAT PERŞEMBE /// 19.00 – 22.00 /// DELICIOUS SHOPPING vol.IV with FRATELLI LA BUFALA

15 ŞUBAT SALI /// 19.00 – 22.00 /// BE MY TASTY VALENTINE
18 ŞUBAT PRŞEMBE /// 19.00 – 22.00 CLOSING TASTE LIKE CHAMPAGNE

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. Tatlım anlatımlarını sıkılmadan okuttuğun için tşk ederim :)

    YanıtlaSil
  2. {Stil Direktörü} eda'cım çok saol. o senin kendi güzelliğin.. ^_^

    YanıtlaSil

Pinterest