People Choice Awards 2011

1/07/2011

People Choice Awards 5 Ocak günü sahiplerini buldu. Kırmızı halı listesi çok uzun olduğu için öncelikle genç yıldızlarla başlamaya karar verdim. Bu sene duş perdesi görünümündeki arka fon dikkatimi çekti. Güzelim elbiselere yaratılan bu kontrast olmuş mu hiç?


Taylor Lautner ve Robert Pattinson ile geceye birlikte gelen Kristen Stewart, en iyi aktrist ödülünü de kaptı. Reem Acra 2011 İlkbahar koleksiyonundan seçtiği altın payetlerle işlemeli mini elbisesi ile ilgi odağı oldu.


Taylor Swift J. Mendel İlkbahar koleksiyonundan soft renkteki elbisesini Prada'nın topuklu ayakkabıları ile giymeyi seçmiş. Kıvır kıvır buklelerinden kurtulmasına sevindim; arada değişiklik yapmak gerekir.


Selena Gomez'in bu saç modeli bana Kim Kardashian'ı anımsattı. Paule Ka tasarımı elbisesi ile Giuseppe Zanotti platformları ile hem sevimli hem de şık.


Ashley Tisdale bu gece için ekstradan solaryuma mı girmiş? Gecede yaşıtlarına oranla abartıya kaçan tek isim Ashley olmuş anlaşılan. Bu kıza bu kadar koyu renk saçı da yakıştıramadım bir türlü. Farah Angsana'nın bahar renklerinden oluşan straplez elbisesini swarovskilerle süslü clutch ile tamamlamış.


Emma Roberts Christian Dior elbisesini ayakkabıları ve küpeleri ile uyumlu renkte bir kemer ile tamamlasa daha hoş olurmuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest