2011 People Choice Awards'da İkinci Perde

1/07/2011

Betsy Johnson'ın rengarenk elbisesini Katy Perry'den başka kim iyi taşıyabilirdi? Özellikle pembe platform ayakkabılarına ve ojelerine bayıldım.

Klasik tarzından ve koyu renklerden vazgeçmeyen Jennifer Aniston bu kararlığı ile Angelina Jolie'ye benziyor. (!) Dolce & Gabbana yelek - pantolon ikilisi ile çarpıcı görünmekten çok uzak.

Leighton Meester Vionnet elbisesi ile yine farkını ortaya koydu. Gösterişten uzak gibi duran ama her detayı ile bizi kendisine çekmeyi başaran bir seçim yapmış.

Sol baştan say komutu ile geceye kız kardeşleriyle gelen Kardashian ailesine bakalım. Kim Malandrino elbise ve Chanel clutch ; Kourtney Gert Johan Coetzee straplez elbise, Kylie Jenner korse elbisesi ile yaşına uygun; Kendall Jenner kalın kemerle tamamladığı kıyafeti ise Bebe.

Khloe Kardashian'ın saç rengini değiştirdiğini bir bakışta anlamışsınızdır. Kardashian'lardan biri siyah saçlara şimdilik veda etme cesaretini göstermiş. Solaryum ziyaretlerini de azaltmış; depresyonda değilsin değil mi Khloe?

Malin Akerman J.Mendel beyaz elbisesi ve kırmızı aksesuarları uyum içinde olsun istemiş.

AnnaLynn McCord'un elbisesinin bu kadar kapalı olması şaşırdınız değil mi? Sırtımdaki dekolteyi atlamayınız diyerek pozunu da vermiş. Bende başka ünlüyle karıştırdığımızı sanmıştım. Tamam; şimdi oldu.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. katy perry yine farkını yansıtmıs :)

    YanıtlaSil
  2. sorum geliyor:) leighton'un allığı ne renk sence, çok beğendim. kıyafeti de çok iç açıcı.

    YanıtlaSil

Pinterest