SineTrend | No Strings Attached

1/10/2011


Hollywood'un gözde aktristlerinden Natalie Portman 'Black Swan' filmi ile yeteneğini bir kez daha gözler önüne serdi. Masum ve seksi kadın rollerinin altında ustalıkla kalkabilen Portman 2011 yılında vizyona girecek dört filmi ile de bu senenin konuşulan isimlerinden biri olacağını garantiledi. Üzerine 'Black Swan' setinde tanıştığı Fransız balet Benjamin Millepied ile nişanlanması ve hamile olduğunu açıklaması üzerine bu sene onun yılı olacak gibi görünüyor. Ashton Kutcher ile birlikte rol aldıkları 'No Strings Attached' in konusuna gelirsek; 'Seks yapan arkadaşlar, hâlâ iyi arkadaş kalabilirler mi?' solganına sahip filmde iki yakın arkadaşı canlandıran ikilinin beraber olmaya başladıktan sonra başlarına gelenler anlatılıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

7 YORUM

 1. Natalie Portman'ı çok severim, Closer, V for Vendetta gibi filmlerde de çok başarılıydı. Black Swan'ı da izledim, orada da şahaneydi, zaten küçüklükten beri bale dersleri alıyormuş, aksi takdirde o filmde oyanayamazdı muhtemelen! :) Bir de son sahnelerdeki makyajı harikaydı!

  YanıtlaSil
 2. filmlerini merakla bekliyorum:)

  YanıtlaSil
 3. pek severim kendisini ve zevkle izlerim filmlerini öğrendiğim kadarıyla "No Strings Attached" filmi sansürlenerek vizyona girecek Türkiye'de, DVD'sini bile yurtdışından almak en mantıklısı ;)

  YanıtlaSil
 4. Valla gelse de izlesen NP'ı çok severim kuzum

  YanıtlaSil
 5. {ilkbahar} beyazperdede izlemek ayrı bir keyif.

  YanıtlaSil
 6. {touch the sky} Amerika'da bile +18 olarak vizyona girecekmiş. Bu aralar Ashton'ın oynadığı filmlerde Demi'yi çıldırtacak cinsten herhalde :))

  YanıtlaSil
 7. {stil direktörü} bende öyle canım. izleyelim biran önce.

  YanıtlaSil

Pinterest