En Moda İsimlerin Buluştuğu Konferansa 1 Kişi Aranıyor!

3/24/2011

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye'de bir ilke imza atarak dünyanın en büyük markalarının tepe yöneticilerini 4. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı'nda bir araya getiriyor.

5-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek konferansa İtalya'nın dünya markası olan Ermenegildo Zegna'nın CEO'su Paolo Zegna, Polo Ralph Lauren'in Üretim ve Tedarik'ten sorumlu Başkanı Don Baum, Loro Piana'nın CEO'su Pier Luigi Loro Piana, Zara'nın içinde yer aldığı Inditex Grup'un Tedarik Zinciri Yöneticisi Abel Lopez Cernadas ana konuşmacılar olarak konferansa katılacaklar. Diğer yandan Burberry'nin CEO'su Angela Ahrendts da büyük bir olasılıkla konferansta yer alacak.


TGSD Başkanı Cem Negrin, sadece hazır giyim ve moda sektörünün değil, en genel çerçevede global marka olmanın, başarmanın sırlarını öğrenmek isteyen tüm kesimlerin konferansta yer alması gerektiğine işaret ediyor.

Bu konferansı yerinde izlemek, moda ve tekstil alanında farklı bilgilere sahip olmak, dünyanın en büyük 5 markasının CEO ve Başkanlarının birikimlerinden faydalanmak isteyen 1 kişiye bu konferansın davetiyesini veriyorum. Yapmanız gerekenler:

TGSD'nin facebook ve twitter sayfalarını takip almak. Ve http://www.tgsdconf2011.com adresinde konuşmacılar bölümünde bulunan bir markanın adını yazmak.

https://twitter.com/#!/tgsdconf2011

https://twitter.com/#!/tgsdconf2011Facebook veya twitter kullanıcı hesaplarından herhangi birine sahip olmayanlar da değerlendirmeye alınacaktır. 1 ay sonunda gelen yorumlardan bir kişi bu güzel organizasyona katılma şansını yakalayacak.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

 1. ERMENEGILDO ZEGNA
  twitter : ebru_baskut
  facebook: a ebru demirci baskut

  YanıtlaSil
 2. Polo Ralph Lauren

  Twitter: maynist ve facebooktan takip etmekteyim zaten. Bu konferansa lütfen ben gidebileyim, moda ürünleri pazarlaması üzerine eğitim aldım ve bu konferans bana yeni kapılar açacak, beni çok geliştirecek, yolumu çizmeme yardımcı olacak. Umarım şans yüzüme güler...

  YanıtlaSil

Pinterest