2011 Billboard Music Awards -1

5/27/2011Kylie Minogue, Alexander McQueen'in dantel işlemeli elbisesi ile gecenin en şıkları arasında yerini almış. Omuzlarındaki ufak pencereler, uzun küpeler ve Christian Louboutin botları ile fazla söze gerek yok.R&B şarkıcısı Keri Hilson dikkat çekici renkteki elbisesine ışıltı katmak için altın rengindeki ayakkabıları ve clutchı seçmiş.Davetlerde sık olarak karşımıza çıkan bel kısımlarındaki cut-out detaylar Fergie'nin de dikkatinden kaçmamış. Herve Leger imzalı elbisesini Alexander McQueen clutch çantası, Christian Louboutin ayakkabıları ve koyu makyajı ile tamamlayarak asi görüntüsünün altını çizmiş. Silikonlu göğüsleri sayesinde elbisenin içinden her an patlayacak gibi durduğu için hiç yakıştırmadım.


Her zaman iddiasını ve farklılığını ortaya ortaya koyan Nicki Minaj, Mark Fast 2011 İlkbahar koleksiyonundan seçtiği tulumu ile gecenin dikkat çeken isimlerinden biri olmuş. Pembe saç, pembe dudak ve pembe ojenin onun vazgeçilmezi olduğunu söylemeye gerek var mı?


Gecede 6 dalda ödüle layık görülen Kesha son günlerde müzisyen kimliğinden daha çok kiloları ile gündeme geldi. Fergie gibi o gece tercihini cut-out kesimden yana kullananlardan biri de o olmuş. Bu elbiseyi kiloları ile barışık olduğunu göstermek için giymiş olmalı sanırım?!

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest