'Pirates of The Caribbean: On Stranger Tides' Galalarında Penelope Cruz

5/20/2011


Jack Sparrow pardon 'Kaptan' Jack Sparrow geri döndü. Diğer serilerden bağımsız bir hikaye ile çekilen ''Pirates of The Caribbean: On Stranger Tides''de bu kez Johhny Deep'e Angelica rolü ile Penelope Cruz eşlik ediyor. Karayip Korsanları filminin galalarında Penelope Cruz kırmızı halıdaki tercihleri ile göz doldurdu...


Penelope Cruz Cannes Film Festivali'nde kırmızı halı geçidinin hakkını vermiş. Marchesa'nın 2011 koleksiyonundan seçtiği Swarowski işlemeli elbisesiyle çok çarpıcı görünüyor. Kuyruklu gece elbiselerine bayılan Cruz yine bu tarzda bir model seçmiş. Saçlarında değişikliğe gitmeyi seven oyuncu bu kez kahküllü hali ile karşımızda.


Hollywood ünlüleri kırmızı halıda siyah gece elbiselerinden vazgeçmiyor. Karayip Korsanları'nın Madrid premierinde Armani Prive'ın dantel işlemeli kıyafeti ile Penelope'de seçimini bundan yana kullanmış.


Penelope filmin Madrid'deki basın toplantısında Hakan Yıldırım'ın tulumunu tercih etmiş. Salvatore Ferragamo ayakkabıları, Chopard mücevherleri ile kıyafetini tamamlayan oyuncu, sade makyajı ile abartıdan uzak daha doğal görünüyor.


Almanya premierinde Armani Prive'ın uzun kollu kırmızı renkli elbisesi içinde Penelope Cruz elegant ve çarpıcı görünüyor. Elbisenin oldukça dikkat çekici olmasından dolayı aksesuarlar ile boğmamış.


Los Angeles'ta gerçekleşen galada siyah tüylerden oluşan Marchesa elbisesi içinde harika görünüyor. Chopard mücevherleri ise ayrıca ışıltı katmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

  1. penelope cruzu çok severim ama cannes da kıyafeti biraz zayıf geldi bana yine de çok güzel paylaşım olmuş:D
    http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Pinterest