Aksesuar Ustası : Sienna Miller

6/21/2011Ne giydiğinden çok nasıl taşıdığın önemli derler ya Sienna Miller bize bunu ispatlıyor. Kıyafet yada aksesuar seçimleriyle doğru kararlar alan ve en önemlisi kendisine yakıştırmasını bilen biri olduğu için stil ikonlarından biri haline geldi. Şık bohem olarak adlandırılan tarzını aksesuar seçimleri ile destekleyince ortaya harika karışımlar çıkartıyor.

YSL, Balenciaga ve en çok Chanel çantalarını kullanmayı seviyor. Öyle ki kadınların çanta saplantısına 'Sienna Miller Sendromu' ismi bile verildi. Uzun boncuk etnik tarzdaki kolyelerini günlük hayatında sıkça kullanıyor.


Ray-Ban'ın renkli çerçeveli güneş gözlükleri Sienna'da çok başka bir etki yaratıyor. Factory Girl filminde Edie Sedgwick'in hayatını canlandırmak için saçlarını kısacık kestirdikten sonra kullandığı rengarenk Ray-Ban'lar onun 'cool'luğunu daha çok vurguladı.


Papparazzilerle birlikte yaşayınca her anı görüntülenen Sienna'nın kullandığı objeler ve eşyalar da onunla birlikte birer aksesuara dönüşüyorlar. Elinden düşmeyen cep telefonu bunlardan sadece bir tanesi...


Konu Sienna Miller'ın aksesuar kullanma konusundaki becerisi olunca günlük hayatında elinden düşmeyen kahveler bile onun bir aksesuarı oluveriyor.


Sienna Miller aynı aksesuarı bir çok kez kullanıyor, ancak her kullanışında farklı bir yorumla kullanıyor. Severek kullandığı fötr şapkalarını şık gece elbiseleri ile birlikte kullanmaktan çekinmiyor. Kısacık şort veya elbiselerini eski püskü görünümlü 'motorbike' tipi botları ile tamamlıyor. Sienna işin sırrını ne yaptığını bilmek olarak olarak özetliyor...

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest