2011 Comic Con : 1. Gün Stilleri

7/28/2011


San Diego'da düzenlenen çizgi roman fuarı 'Comic Con'un ilk gününde Twilight oyuncuları Ekim ayında gösterime girecek 'Breaking Down' filmi için panele katıldılar.
Ashley Greene mavi beyaz çizgili elbisesi ve nude tonundaki ayakkabıları ile panele katılan en şık aktristler listesine girebilir ama listeyi zorlayabilir mi?


23 yaşındaki Nikki Reed'i Dolce & Gabbana çiçek desenli elbisesi, Brian Atwood platformları, sade makyajı ve dalgalı saçlarıyla siz nasıl buldunuz?


Kristen Stewart günlük stili ile panele katılanlar arasında yer alıyor. Kot pantolon, t-shirt ve conversleri içinde mutlu ve rahat görünüyor. En azından ayakkabılarını değiştirip biraz şaşırtsaydı fena olmazdı hani...


Amanda Seyfried yeşil asimetrik kesimli elbisesi Prabal Gurung'un 2012 koleksiyonundan. Sade elbisesine iddialı bir ayakkabının daha çok yakışacağını düşünüyorum.


Charlize Theron 2012 yılında vizyona girecek olan 'Prometheus' ve 'Snow White and The Huntsman' (Pamuk Prenses ve Avcı) filmlerinin tanıtımı için panele katıldı. Rag&Bone skinny jeani, blazer ceketi ve Lanvin'in altın rengi sandaletleri ile panele katılan en şık kadınlardan biri olmuş.


Cannes Film Festivali'nde en iyi yönetmen ödülünü alan filmi 'Drive' için Comic Con'da bulunan Carey Mulligan Roksanda Ilincic'in 2012 Resort koleksiyonu cut-out elbisesi tam tarzına yakışır güzellikte. Ayakkabıları ve bilekliğinin renk uyumu ise hemen göze çarpıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest