SineTrend | Monte Carlo

7/29/2011


Gossip Girl'ün iki oyuncusu Leighton Meester ve Katie Cassidy'nin yanına genç kızların hayranı Justin Bieber'ın sevgilisi Selena Gomez'i ekleyince 'Monte Carlo'ya değinmeden olmazdı.

Selena Gomez'i kovboy çizmeleri ve balo kıyafetleri içinde gel gitlerle izleyeceğiz. New Jersey'den Monte Carlo'ya gelen kızların kendilerine zengin imajı verip çılgın bir tatil yaşamak istemeleri sonucunda başından geçen olayları anlatan film Jules Bass'ın 'Headhunters' romanından uyarlanmış. Filmin yapımcısı ise Nicole Kidman.

Queen B'miz alıştığımızın aksine filmde babetlerle, rahat pantolonlarla karşımıza çıkıyor. Leighton Meester'ın canlandırdığı Meg karakteri daha pratik ve rahat parçalardan hoşlandığı için kraliçe tahtını Selena'ya emanet etmiş gibi görünüyor. :)

Emma rolünde izleyeceğimiz Katie Cassidy Gossip Girl havasını bir kenara bırakmadan topuklu ayakkabıları ile salınmaya devam ediyor. Tabi herhangi bir sorunla karşılaştığında pabuçlarını eline alıp koşmasını da iyi başarıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. şu selena gomez gıcıgının ( tamamen justin bieber la olan ilişkisinden dolayı dıorum ) leighton varken başrol oynaması gıcık ettı benı :)

    http://kelebebek.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Pinterest