2011 MTV Video Music Awards - Siyah Giyen Kadınlar

8/29/2011


2011 MTV Video Müzik Ödülleri Los Angeles Nokia Theatre'da düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Türkiye'de hiçbir kanalda gösterilmediği için bizlerin izleme fırsatı olmadı.

MTV Müzik Ödülleri'ne siyah renk damgasını vurdu.
Selena Gomez Julien MacDonald'ın 2011 Kış koleksiyonundan seçtiği siyah elbisesi içinde gotik bir havaya bürünmüş. Brian Atwood pumpları ve Judith Leiber'ın metal clutchı ile yaşından daha büyük bir görünüm yaratmış olsa da benim beğendiklerim arasında yerini aldı.


Kelly Rowland altın ve siyah rengin karışımı Falguni&Shane Peacock'ın tasarımı derin gögüs dekolteli minisini ve Christian Louboutin'in çivili ayakkabıları ile kombinlemiş. Saçlarının da etkisi ile birlikte siyahlara fazla boğulmuş.


Zoe Saldana Barbara Bui'nin 2011 Kış koleksiyonundan elbisesi ile geceye katılmış. Daha sık altın ve siyah renk birlikteliğini görmeye şimdiden hazır olalım.


JoJo bu elbisesi ile gecenin en rüküşlerinden biri olmuş. Yanlarından şişen balonlar şıklık katmaktan çok havasını söndürmüş.


Britney Spears'ı nasıl bıraktıysak o şekilde bulmaya devam edeceğiz gibi görünüyor. Kırmızı halıda bizi heyecanladıran en son isimlerden biri olup çıktı. Moschino'nun zigzag işlemeli elbisesini, kliplerinde sık kullandığı platformlu botlarıyla tamamlayınca sonuç hayalkırıklığı...

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest