3'ü 1 Yerde Kim Kardashian Gelinlikleri

8/26/2011


Yılın düğünü geldi geçti ve onlar balayına çıkıp magazin sayfalarını süslemeye başladı. Tabi Kris Humphries ve Kim Kardashian çifti 'honeymoon'larındayken düğünün basında yarattığı etkinin de keyfini sürüyorlardır. Bu arada balayında da 24 saat takip edildiklerini söylemeden geçemeyeceğim.

Konu Kim Kardashian olunca bir gelinlikle yetinilmemiş. Olmuşken 3'ü 1 yerde olsun :) Geçtiğimiz sene Khloe Kardashian'a da gelinlik tasarlayan Vera Wang bu kez Kim için daha çok çalışmak zorunda kalmış. Kate ve William'ın düğünleri ile yarışacak düzeyde olması için hiçbir masraftan kaçınmayan çift bunun için 10 milyon dolarcığı da gözden çıkarmış. Bu parayla neler alınmaz ki kısmını hemen atlamak bizim yararımıza olur; geçelim...

Günlük makyajına kıyasla abartılı değil oldukça sade olmuş! Fildişi rengindeki kabarık gelinliği ve Lorraine Schwartz mücevherleri ile birlikte hoş görünüyor. 2.5 milyon değerindeki abartılı saç bantı olmasaymış göze daha hoş hitap edebilirmiş. Mücevherlerine toplam olarak 15 milyon dolar harcadığını hatırlamamız için fotoğraflarında sadece alnına bile bakmamız yeterli olacak şüphen olmasın! :)


Kendisine en çok yakışan modellerden biri bu olmuş. Vera Wang'ın eskizinde gögüs bölgesinde yer alan işlemeler Kim'in üzerinde görünmüyor. Uzun saçlarına en çok yakışan modeli tercih edip, pırlantalarını da gözümüze sokmadığı için benim en beğendiklerimden biri bu oldu.


Dolgun vücut hatlarını ortaya çıkaran bu model de tam 'Kim'lik! Son zamanlarda davetlerde sık tercih ettiği saç modelinden düğününde de vazgeçmemiş. Vera Wang gelinliklerini ve Lorraine Schwartz mücevherlerini 40'lar, 50'ler ve 60'ların Hollywood yıldızlarından Sophia Lauren, Ava Gardner ve Elizabeth Taylor'dan ilham alıp, tasarlanmasını istemiş.

Bir düğünün görkemli ve olabildiğince gösterişli olması için harcanan para da aynı oranda artış gösteriyor. Kim'de ki ivme ise kesinlikle beklenen düzeyde olmuş!

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

4 YORUM

 1. Dikilmiş hallerine lafım yok ama çizilmiş hallerine lafım var. Hİç uğraşmamışi sanki Wera Wang oturup bir çırpıda çizmiş. Bİraz basitler sanki...
  www.lovesfromfashion.com

  YanıtlaSil
 2. Çizimleri voowluk değil bence de onun için gelinlikler de dudak uçuklatan cinsten olmamış. Bu kadar para verdiğini düşünürsek bir de!

  YanıtlaSil
 3. yani giderim fatihten bunun :D kralını bulurum falan .p ama yani şimdi bakıncada hoş durmuyor degil yakıstırdım yani

  YanıtlaSil
 4. Abartılı elbiselerin içinde görmeye alışmışız ya, gözümüzün alışması biraz zaman alabilir :))

  YanıtlaSil

Pinterest