Kırmızı Halı Modası | 2011 GQ Men of The Year Awards

9/07/2011

charlize-theron-2011-GQ-Men-of-the year

2011 GQ Men of The Year Ödülleri bu sene Londra 'The Royal Opera House'da gerçekleşti. 

6 Eylül'de yayınlanan Dior J'adore reklamı ile şimdilerin konuşulan ismi Charlize Theron gece için Rolan Mouret'in geniş paça pantolonu ve v yakalı üstü ile her zamanki gibi abartıdan uzak. Klasikleşmiş topuzundan ise yine vazgeçmemiş.

Emma-Watson-GQ Men of the Year Awards in London-01

Lancome 'Tresor Midnight Rose'un yüzü Emma Watson McQ'nin yün, ekose kumaşlı mini elbisesi ve deri ceketi ile kışı erken getirmiş. Koyulaştırdığı saçları Emma'nın yüzüne hiç gitmemiş.

Kylie Minogue-GQ Men of the Year Awards in London

Minyon güzel Kylie Minogue her daim seksi ve fit görünmeyi başarıyor olsa da bu kez yaptığı seçimle 'eh işte' sınırında kalmış. Elbisesi ve leopar desenli ayakkabıları  Dolce & Gabbana. 

Daisy Lowe-GQ Men of the Year Awards in London

Abbey Clancy'nin dikkat çekmek için fazla çaba harcamasına gerek kalmamış. Emanuel Ungaro'nun 2011 Kış Koleksiyonundan transparan, dantelli elbisesi bronz teni sayesinde daha iddialı bir hava yaratmış.

HollyValance-GQ Men of the Year Awards in London

Kylie Minogue gibi Avustralyalı şarkıcı olan Holly Valance (biz onu daha çok Tarkan'ın şarkısı 'Şımarık'ı alıp 'Kiss Kiss'e çeviren kişi olarak ta biliriz) bol transparanlı geceye kendince bir katkıda bulunmuş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest