2011 New York Fashion's Night Out

9/10/2011

LeightonMeester-2011fashionsnightout

Fashion's Night Out nedir? FNO Anna Wintour'un fikir anası olduğu şehrin ortasında alışveriş partilerinin verildiği, ekonominin canlandırılmasına yönelik bir hamleydi. Sadece bu mu? Tabiki hayır! İnsanların daha önce girmediği mağazalara girmesini sağlayarak, hedef pazarı genişletmek. Bunlar bir gecede oldu, peki ya sonrası... Proje o kadar başarılı oldu ki gecenin sonlarındaki oluşan rakamlar nedeniyle bir gecelik proje tüm dünyada uygulama alanı bulan bir strateji halini aldı. Bugün gelinen noktada aralarında İstanbul'un da olduğu 16 FNO ile yola devam ediyoruz. İşte New York sokaklarında bu gecelerden birindeyiz...

Tiffany's&Co. mağazasında yerini alan Leighton Meester, Carven 2012 Resort koleksiyonundaki elbisesini pek tabiki Tiffany's kolyesi ile tamamlamış. Gecede 'Check in the Dark' grubu ile birlikte sahne alıp müzikteki yeteneğini konuşturmuş. 

RachelBilson-2011fashionsnightout

'Hart of Dixie' isimli yeni bir diziye başlayan Rachel Bilson, Vanessa Bruno tasarımı maxi eteği ve blazer ceketini, Chloe saç bantı ve Phillip Lim çantası ile kombinlemiş. 

Nicole-Scherzinger-2011fashionsnightout

Nicole Scherzinger Oscar de la Renta'nın takımı ile altın kız olmuş. Leighton Meester gibi o da Fashion's Night Out gecesinde şarkı söylemiş.

SarahJessicaParker-2011fashionsnightout

'Sex and the City'nin Carrie'si Sarah Jessica Parker Manolo Blahnik mağazasındaki davete tasarımcının beyaz stilettoları ile gelmiş. 

SophiaBush-2011fashionsnightout

Sophia Bush Dolce & Gabbana'nın butiğinde ki davete Lela Rose tasarımı uzun straplez elbisesi ile katılmış. Saç rengi ile oluşan uyumu sevdim. 

MaryKate AshleyOlsen-2011fashionsnightout

25 yaşındaki Mary Kate - Ashley Olsen ikizleri JCPenney ve People Stylewatch'ın düzenlediği organizasyona birlikte katılmışlar.

VictoriasSecretGirls-2011fashionsnightout

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge ve Erin Heatherton SOHO'da hayranlarıyla buluşup fotoğraf çektirip pozlar vermiş.  Adriana her zamanki gibi çok başka!

Hayden-Michelle-2011fashionsnightout

Daha önceki yazımda 'Hollywod Young Cares' koleksiyonuna değinmiştim. Hayden Panettiere ve Michelle Trachtenberg  Fashion's Night Out gecesinde Stuart Weitzman'ı yalnız bırakmamış ve tasarladıkları ayakkabıları tanıtmışlar.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest