68. Venedik Film Festivali : ''The Ides Of March'' Galası

9/01/2011


68. Venedik Film Festivali dün George Clooney'nin yönettiği, Ryan Gosling'in başrolde olduğu ''The Ides of March'' filmi ile başladı. Politik filmlerde yer almayı seven Clooney tarzındaki filmin kadrosunda Evan Rachel Wood ve Marisa Tomei'de bulunuyor.

Evan Rachel Wood'un bir zamanlar Marilyn Manson'ın sevgilisi olduğunu inanmak istemeyenlerden biriyim. :) O kadar kusur kadı kızında da olur diyelim iyisi mi... :)) Özellikle saçlarını kısacık kestirdikten sonra yüzünün güzelliği daha çok ortaya çıkan Evan Rachel Wood, kırmızı halıda üst kısmı dantellerden oluşan Alessandra Rich'in 2011 Kış koleksiyonundan beyaz elbisesi içinde yalın bir şıklık içinde. Giuseppe Zanotti'nin siyah bilekten bağlamalı ayakkabıları ve Bulgari'nin enfes küpeleri ilk bakışta göze çarpacak cinsten. 


Evan Rachel Wood 'The Ides of March' filminin basın toplantısında Dolce & Gabbana'nın siyah-beyaz takımı ile kendi stiline yakın bir seçim yapmış. Salvatore Ferragamo'nun aynı renklerde pötikareli ayakkabısı ise tamamlayıcı görevini layıkı ile yerine getirmiş. Enfes sade makyaj ve kulağındaki minik pırlantaları doğal güzellik budur dedirtiyor.


Bağımsız filmlerde yer almayı seven Marisa Tomei filmin galasında Marios Schwab'ın 2011 Kış koleksiyonundan hardal rengi elbisesi ile göz dolduruyor. Artık Oscar'larda bağımsız filmlere gösterilen ilgi üst düzeye çıkmışken, popülerlikten uzak tercihlerde bulunan Marisa Tomei'yi de heykelciği kaparken görmemiz yakın olabilir. Kim bilir?


Turuncu renkteki üçgen kesimli eteği ve siyah, gümüş işlemeli üstü Preen'in 2011 Kış koleksiyonundan. Marisa Tomei'nin Venedik Film Festivali'ndeki yorgun halini makyaj bile gizleyememiş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest