68. Venedik Film Festivali : ''W.E'' Galası

9/02/2011

madonnawepremiere68thve

Söz konusu 'Pop Müziğinin Kraliçesi' ise ne milyonluk albüm satışları ne de rekorlar onu durdurabilir. Reklam filmleri ve kısa filmlerle sinemadan uzak kalamayan Madonna senaryosunu yazdığı ''W.E'' ile 2. yönetmenlik deneyimini yaşadı. İngiltere Kralı 8.Edward'ın yaşadığı duygusal ilişkiyi anlatan film, festivalde ise yarışmayacak. Minicik bir not: Filmde Haluk Bilginer'de rol alıyor. 

Çılgın Maddy'nin soluk mavi üzerinde yer alan kırmızı kelebekli tasarımı Vionnet imzası taşıyor. Pek bir göz alan ışıltılı kırmızı güneş gözlükleri de kırmızı halı ile kontrast da oluşturmuş hani :) Madame Butterfly !

abbiecornishwepremiere6

''W.E'' nin oyuncu kadrosunda yer alan Abbie Cornish, midye kabuğu görünümdeki detaylardan oluşan, siyah ve lavanta rengindeki deniz kızı modeli elbisesi Atelier Versace'nin 2011 İlkbahar koleksiyonundan. Saç modeli böyle bir gece için biraz özensiz kalmış.  

andreariseboroughweprem

Filmde Kral Edward'ın aşk yaşadığı karakteri canlandıran Andrea Riseborough Christian Dior'un straplez elbisesi ile galanın en şık bayanı olmuş. 

natashapolywepremiere68

Natasha Poly'yi podyumda ve dergilerde görmeye daha çok alıştığımız için kırmızı halıda görmek beni şaşırttı. Bu sene Gucci'nin 2011 Kış koleksiyonundan bu model elbiseyi giymeyenlere ağır ceza varmış.!! Lea Michele, Jennifer Lopez, Anne Hathaway, Beyonce gibi ünlüler sayesinde Gucci satışları patladı!!

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest