SineTrend | 'Hart of Dixie' - Rachel Bilson

12/02/2011

'The O.C' de Summer karakteri ile tanıdığımız Rachel Bilson, Gossip Girl dizisinin de yapımcısı olan Josh Schwartz'ın yeni dizisi 'Hart of Dixie' ile yeniden ekranlara döndü. Dizinin konusu ise; hırslı bir doktor olan Zoe Hart New York'ta kendine göre iş bulamayınca Alabama kasabasına taşındıktan sonra hayatında yaşanan değişiklikleri anlatıyor. 26 Eylül'de pilot bölümüyle giriş yapan 'Hart of Dixie'nin konusu tanıdık gelmiş olabilir. Şehirden taşra kasabasına geçiş yapan kadınları hatırlamak için Hollywood'un arşivine göz atmak yeterli olabilir. Reese Witherspoon- Sweet Home Alabama, Renee Zellweger - New in Town gibi filmlerin yanına ek olarak Sandra Bullock'un oynadığı Hope Floats ve The Proposal da kısmen eklenebilir. Çok büyük beklentiler içine girmeden kasabanın izleyiciye yansıtılan sakin havasından hoşlananlar ve Rachel Bilson'ı özleyenler için hoş bir dizi olabilir.


Rachel Bilson'ın günlük hayatındaki stili dizide canlandırdığı Zoe Hart karakteriyle de büyük benzerlik gösteriyor. Zoe'nin de tercihleri arasında skinny jeanler, blazer ceketler, çizgili üstler, mini şortlar ve vintage parçalar yer alıyor. Her zaman doğal görünümden yana olan ve ağır makyaj yapmaktan kaçınan Rachel Bilson'ın vazgeçilmezi gözlerini daha da belirgin hale getirmek için kullandığı siyah göz kalemi. Zoe karakteri için de siyah kaleminden vazgeçmiyor.


31 yaşındaki minyon ve sevimli yıldız Alexander Wang ayakkabıları, Veronique Leroy ceket ve pantolunuyla stil sahibi bir doktor olarak Alabama'nın kasabasında arz-ı endam ediyor. Marc Jacobs, Diane Von Furstenberg, Jil Sander, Isabel Marant ve Chloe gibi tasarımcılar Zoe Hart'ın gardolabının önemli bir bölümünü oluşturuyor.


Dar kesimli mini elbiseler Rachel'ın minyon yapısına oldukça yakışıyor. L'Agence, Herve Leger by Max Azria ve Timo Weiland imzalı elbiseleri içinde gösterişli bir havaya bürünüyor. 


Moda dünyasında ne giydiği yakından takip edilen biri olmanın getirisiyle Shoemint isimli sitede stilist Nicole Chavez ile birlikte kendi zevkine göre oluşturduğu tasarımları satışa sunulacak. Daha çok dolgu topuklardan oluşan 2012 Kış koleksiyonunda ise Steve Madden ile işbirliği içine girmiş. 


Dizide ağırlıklı olarak nötr renkleri giysilere yer verilse de çizgili gömlek, siyah dantel şort ve Zara çantasıyla renkli parçaları da vintage havasıyla bütünleyerek yer veriyorlar. Dizinin 1. Sezon 5. bölümünde Elizabeth & James 'Glenn' marka gri metalik renkli şortunu Maggie Ward üst ile tamamlamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest