Kenzo & Erik Madigan Heck

1/12/2012

Erik-Madigan-Heck-for-Kenzo

Kenzo 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için fotoğrafçı Erik Madigan Heck ile çalıştı. Sanat ve modayı birbirine bağlayıp yaratıcı çekimler yapan fotoğrafçı New York Parsons Tasarım Okulu mezunu. 2007 yılında Nomenus Quarteley isimli bir dergi de çıkartan Heck, dergide Helmut Lang, Hüseyin Çağlayan, Dries Van Noten ve Elizabeth Peyton gibi tasarımcı ve sanatçıların da katkıda bulunmasını sağlamış. Senede dört kere internette yayınlanan derginin her sayısının sadece bir kopyası bulunuyormuş. Gelin görün ki 6.500 dolarlık fiyatıyla dünyanın en pahalı dergi olma ünvanını da elinde bulundurmuş.  

Erik-Madigan-Heck-for-Kenzo

Modayla güzel sanatlar arasındaki yapay farkı ortadan kaldırmak isteyen Heck daha önce de Mary Katrantzou'nun 2011 Sonbahar-Kış koleksiyonunu fotoğraflamıştı. Erik Madigan Heck'in fotoğrafları TIME, Newsweek, The New York Times gibi dergilerde yayınlanıyor. 

Erik-Madigan-Heck-for-Kenzo

Kenzo'nun kreatif direktörlüğünü yapan Humberto Leon ve Carol Lim'in hazırladığı 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonundaki cesur renkler Heck'in bakış açısıyla görsel şölene ve renk oyunlarına dönüşüyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest