Kırmızı Halı | 2012 Golden Globe Awards - 1

1/17/2012


70.Golden Globe ödüllerinin sunucusu geçtiğimiz yılki gibi Ricky Gervais'di. Her ne kadar Altın Küre ve Oscar ödül törenlerini Kim Kardashian ve Kate Middleton örneğiyle farkını vurgulasa da kırmızı halı için durum daha farklı gibi. Altın Küreler kırmızı halı seremonisini bekleyenleri daha da mutlu edebiliyor. 

Angelina Jolie Atelier Versace kırmızı-beyaz elbisesiyle yönetmenliğini yaptığı 'Kan ve Bal' filmine gönderme yapmış gibi. Kırmızıyı katlanmış yaka detayında, Christian Louboutin clutchda ve rujunda kullanması hoş olmuş.


Claire Danes'in 'Homeland' dizisindeki performansıyla drama dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü alması beni şaşırtmadı. Ödül töreni için üzerine giydiği ilk giydiği elbise de karar kılmış; bu da J.Mendel olmuş.


Mildred Pierce'in oyuncusu Evan Rachel Wood balık pulları ve tüylerden oluşan Gucci'nin özel olarak hazırladığı elbisesiyle gelmiş.


İkinci çocuğunun doğumunun üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen Jessica Alba Gucci'nin lila rengi elbisesiyle hem formda hem de şık görünüyor.


Rooney Mara'nın elbise seçimini Altın Küre kırmızı halı tahminlerimde ele almıştım. Karşımıza Nina Ricci 2012 Pre-Fall koleksiyonundan cut-out detaylı bir elbiseyle çıktı.


Zooey Deschanel farklı duruşu ve stiliyle Prada'dan kendine yakışan bir seçim yapmış. Saç ve makyajıyla eski Yeşilçam filmlerindeki havayı taşımıyor mu?


Natalie Portman'ın Lanvin elbisesi de Angelina Jolie'nin yaka detayıyla benzerlik göstermiş. Koyu kırmızı portföy çantası Tiffany&Co, gümüş renkli ayakkbıları Jimmy Choo 'India'.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest