Kırmızı Halı | 2012 People's Choice Awards - Young Hollywood

1/13/2012

2012People-Choice-Awards-Chloe+Grace+Moretz

25 yaş altı favori film yıldızı ödülünü kucaklayan Chloe Moretz, geceye Proenza Schouler 2010 Pre-Fall koleksiyonundan seçtiği yeşil-siyah elbisesiyle yaşına uygun seçim yapmış. Chloe de PVC ayakkabı trendine uyup Dolce&Gabbana'nın  Mary-Jane topuklu modelini seçmiş.

2012People-Choice-Awards-Miley+Cyrus

Miley Cyrus'un fütüristik kesimli krem renkli elbisesi David Koma imzalı. Jimmy Choo'nun pembe renkli stiletto ve Marchesa'nın metalik clutchıyla abartı seçimlerinden bu kez uzak görünüyor.

2012People-Choice-Awards-Vanessa+Hudgens

Vanessa Hudgens siyah ve simsiyah arasındaki farkı güzel bir şekilde ortaya koymuş. Altın rengindeki ağ işlemeli görüntüye sahip tasarım Jenny Packham'a ait. Günlük hayatında vazgeçmediği boho-chic görüntüsünü korumuş gibi görünüyor.

2012People-Choice-Awards-Demi+Lovato

Demi Lovato için düğüne gider gibi gelmiş desek yanlış olmaz sanırım. Makyajı, saç modeli, aksesuarlarıyla yaşından daha büyük görünmeyi çok seviyor. Marchesa'nın 2012 Resort koleksiyonundaki elbise Demi üzerinde böyle bir etki yaratmış.

2012People-Choice-Awards-Ashley+Benson

'Pretty Little Liars' dizisinin oyuncusu Ashley Benson'a Alice + Olivia 2012 İlkbahar koleksiyonundan kloş etekli elbisesini çok yakıştırdım. Koyu renk göz makyajını uçuk pembe rujuyla dengelemiş.

2012People-Choice-Awards-Lucy+Hale

'Pretty Little Liars'ın diğer bir oyuncusu Lucy Hale kırmızı halı için Cengiz Abazoğlu'nun tasarımlarını tercih ediyor. Daha önce de 2011 Teen Choice Awards da tasarımcının nude ve siyah tonlarındaki bir elbisesini giymişti.

2012People-Choice-Awards-Shay+Mitchell

Shay Mitchell, Naeem Khan'ın 2011 Kış koleksiyonundan siyah ve gümüş renklerdeki mini elbisesini Jimmy Choo 'Eros' modeli platformları ve oval clutchıyla tamamlamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest