Kırmızı Halı | 2012 People's Choice Awards

1/13/2012

2012People-Choice-Awards-Emma-Stone

İnternet kullanıcılarının oylarıyla belirlenen 'People's Choice Awards' yani 'Halkın Seçimi Ödülleri'nde Emma Stone 'Favori Kadın Oyuncu' ödülüne sahip oldu. Gece için Gucci'nin 2012 İlkbahar koleksiyonundan yeşil-siyah takım tercih etmiş.

2012People-Choice-Awards-Kaley+Cuoco

Bu sene 38. düzenlenen ödül törenini The Big Bang Theory'den Kaley Cuoco sundu. Tören boyunca farklı elbiseler içinde izleyici karşısına çıkan Cuoco kırmızı halıdaki seçimi ise Badgley Mischka olmuş.  

2012People-Choice-Awards-Ginnifer+Goodwin

Masal diyarından modern dünyaya geçiş... One Upon a Time dizisinde Mary Margaret Blanchard'ı canlandıran Ginnifer Goodwin Roksanda Ilincic'in neon pembesi elbisesiyle.. Roksanda Ilincic'in tasarımlarının oyuncuda çok başka durduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

2012People-Choice-Awards-Lea+Michele

Lea Michele Glee ile Favori TV Komedi Aktris dalında ödülüne kavuştu. Marchesa'nın 2012 İlkbahar koleksiyonundan püsküllü, saçaklı elbisesiyle Çarliston zamanlarının kıyafetlerini anımsatıyor.

2012People-Choice-Awards-Nina+Dobrev

Emma Stone ve Chloe Moretz gibi Nina Dobrev de kırmızı halı için yeşil rengi tercih edenlerden biri olmuş.  TV Drama dalında favori kadın aktris ödülünü alan oyuncu Elie Saab tasarımı elbisesini nude tonlardaki clutch ve ayakkabı ile tamamlamış.  

2012People-Choice-Awards-Ashley+Greene

DKNY'nin yeni yüzü Ashley Greene geceye de DKNY'nin deri ve dantel işlemeli elbisesiyle katılmış. Saçlarını toplasa veya geride bıraksa boğaz kısmını kapatan dantel detayı daha hoş görünmez miydi?

2012People-Choice-Awards-Alyson+Hannigan

How  I Met Your Mother 'Favori TV Komedi' dalındaki ödüle sahip oldu. Dizinin oyuncularından Alyson Hannigan da ikinci bebeğine hamile olmasına rağmen kırmızı elbisesiyle şıklığını koruyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

Pinterest