'The Hunger Games: Mockingjay Part 1' Londra Premiere

11/12/2014


'İnternet üzerime çok geliyor, bazen lisedeki bir kız gibi hissediyorum' diyen Jennifer Lawrence uzun bir aradan sonra  'The Hunger Games:  Mockingjay Part 1' ile birlikte artık filmlerimle gündeme gelmek istiyorum mesajını vermeye çalışıyor. Bu film serisinin diğer iki filmi Açlık Oyunları ve Ateşi Yakalamak'tan daha farklı olduğunu belirten J.Law bu filmde oyunlar yok ve savaş iyice derinleşiyor; benim karakterimse kendinden çok şey kaybetmiş, zor durumda ve güçlenmeye ihtiyaç duyuyor diyerek minik bir özet geçmiş.

Kırmızı halıdaki zarif hallerinin yanında kendisine en az 3 numara büyük gelen ayakkabılarının kimsenin dikkatinden kaçmadığına eminim. Christian Dior'un yüzü olduğun için Dior tasarımınla endamını sergile ama ayak parmaklarını dışarıya çıkaran sandaletlerle elbiseni tamamla. Oldu mu şimdi Jennifer?


Elizabeth Banks, Elie Saab couture'üyle filmdeki karakter 'Katniss Everdeen, alevler içindeki kız'a özenmiş bir görünümde karşımıza çıkıyor. Sizi bilmem ama ben bu elbisesiyle birkaç tur döndükten sonra alev almasını beklerim. Derin V dekolteli, volümlü ipek-şifon elbisesiyle Banks romantik bir görünüm yakalamış.


'Zahmetsiz şıklık' etiketini bu fotoğrafın altına iliştirmek yerinde olur. Açlık Oyunları kadrosuna dahil olan 53 yaşındaki Julianne Moore Balenciaga'nın 2015 koleksiyonundan yan kısımları ve kolları transparan elbisesini siyah sandalet ve basit bir at kuyruğuyla eşleştirerek her zamanki zarafetini koruyor. 


Natalie Dormer Game of Thrones'da ki Margaery Tyrell'in fettan bakışlarını takınarak pozlar vermiş. Filmin kadrosuna yeni dahil olan Natalie belli ki tarzında değişikliğe gitmek istemiş. Ama gittiği yönde ona uymayan detayları da beraberinde getirmiş. Ünlü moda eleştirmeni İvana Sert'in dediği gibi şıksın ama tarzın yok :)   İngiliz aktris, Nicholas Oakwell tasarımı, elektrik mavisi transparan bodysi ve 90'lı yılların edgy kesim korse formundaki elbisesiyle geçmişe yolculuk yapmak istemiş.


Sarı-beyaz elbise, beyaz ten, kızıl saç, kırmızı ruj... Bu karışımları yazarken bile hayal gücümü zorlayan Jena Malone bunda hiç sıkıntı yaşamadan hepsini bir araya getirip bir de üzerine Marilyn Monroe pozları vermiş. Hiç aksesuar kullanmazsam en azından oradan puanları toplayabilirim diye düşünmüş. Emilia Wickstead'ın 2015 ilkbahar koleksiyonundaki elbisesiyle o da hayal kırıklığı yaratanlardan. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest