KIRMIZI HALI | 2015 SAG Ödülleri'nde Game of Thrones Kadrosu

1/26/2015


Game of Thrones kadrosundan birçok oyuncu da SAG Ödül Töreni için bir araya geldi. Dizinin Arya Stark'ı Maisie Williams tomboy stilini bir kenara bırakmış. Kırmızı, lazer kesimli elbisesi içinde şık ve sevimli.


Game of Thrones da Arya'nın ablası Sansa da SAG Ödülleri'ndeki isimlerden biri. Sophie Turner bel kısmında cut-out detaylar bulunan siyah elbisesini kalpli sandaletleriyle tamamlayıp Rapunzelvari saçlarını öne çıkarmış.


Selam sana Jon Snow. Jimmy Choo'nun 2015 İlkbahar- Yaz kampanyasında karşımıza çıkan Kit Harington da geceye katılanlardan. Günlük hayatında hipster görünümünden vazgeçmeyen Kit, kırmızı halıda bambaşka.

Jaime Lannister rolüyle Game of Thrones'daki karakterlerden birini canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, Salvatore Ferragamo smokini ve Johnston & Murphy ayakkabılarıyla. 


Sen koskoca Khaleesi'sin nasıl böyle bir elbise giyersin aklım almıyor. Emilia Clarke'ın duru güzelliği bile Donna Karan'ın vasat tasarımını kurtarmaya yetmemiş. Bundan daha fazlasını yapabilirdin Emilia.


Natalie Dormer, Naeem Khan'ın 2015 koleksiyonundan sulu boya yapılmış görünümdeki tek omuzlu tasarımıyla. Makyajını canlı tonlarda uygulasa daha çarpıcı görünebilirmiş belki. Ya da ne yaparsa yapsın ben bu kıza ısınamayacağım.


Dizinin uzun ablası Gwendoline Christie, Giles imzalı bir tasarımla kırmızılı kadın olarak karşımıza çıkıyor. 1.91 boyundaki Gwendoline, elbisesini kırmızı rujla eşleştirmek istese de göz yorucu karışımlar yapmış. Kostüm balosunda Marilyn Monroe olmak istemiş gibi bir hali var.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest