Stella McCartney'den: adidas StellaSport

1/18/2015


Adidas StellaSport, Stella McCartney'in kreatif direktörlüğünde daha genç bir kitleyi hedefleyen yepyeni bir adidas performans kategorisi koleksiyonu. Ocak 2015'te piyasaya çıkan koleksiyon; sportif stili, göze çarpan tasarımlar, neon renkler ve canlı baskılar ile birleştirerek bu yaş grubu için spor giyimi yeniden tanımlıyor.

Hareketli kızlar için tasarlanan adidas StellaSport; performans ürünlerinde bulunan teknolojiyi sunuyor, spor salonundan şehir sokaklarına kadar giyilebilen kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlardan oluşuyor.

adidas StellaSport Kreatif Direktörü Stella McCartney:

"adidas StellaSport kızı genç, modayı takip eden, hareketli ve kendini ifade etmeye, öne çıkmaya önem veren bir kız. Biz de bunu koleksiyon içerisinde hayata geçirmek ve “performance pop”u yaratmak için performansı stil ile birleştirmek istedik."


Üst düzey konfor ve günlük giyime uyum sağlayan, hızlı kuruyan climaliteTM kumaş ile tasarlanan sportif üstler ve taytlar daha önce görülmemiş renk bloklarıyla ön plana çıkıyor.

adidas StellaSport ayakkabılar havadar bir üst yüzey ile ayağa daha rahat oturması için çoraptan bir astar içeriyor. Koleksiyonu; logolu şapkalar, diz seviyesindeki spor çoraplar ve pop renkli sırt çantaları dahil olmak üzere çeşitli spor aksesuarları tamamlıyor.

İlkbahar/Yaz adidas StellaSport koleksiyonu Ocak ayından itibaren adidas mağazalarında satışa sunuluyor. Koşu, yoga, stüdyo, yüzme, hafta sonu sporu ve kış sporları kategorilerini kapsayan İlkbahar Yaz 2015 koleksiyonu, 10. yılını kutlayan adidas by Stella McCartney serisini tamamlıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest