Zümrüt, Safir ve Yakut’a Hayran Bırakan Stiller

4/24/2019


Pırlantanın renkli taşlarla olan uyumunu kombinlerinizde kullanıyor musunuz? Benim gibi her daim sadelikten yana olduğu halde stili ile dikkat çekmeyi seven kadınlara yönelik bir yazı yazmak istedim. Özellikle detayların önem kazandığı bu sezonda pırlantalar ön plana çıkıyor. Ben sade tarzımı pırlanta kolyelerle güçlendirmeyi seviyorum. Çok sade, çok yalın ama yine de küçük bir ayrıntı ile stil sahibi olmayı başaran mükemmel kombinler. 


Mücevher kutunuzun kilit parçalarından olacak safir kolye, yakut kolye gibi doğadan ilham alan tasarımların birleştiği zen pırlanta modellerini çok seveceksiniz. Sokaklarda bu sezon pırlanta rüzgârları esecek. Pırlantalı parlaklığı, yıldızlardan ilham alan desenleri ile yepyeni bir sezona gireceğiz. Özellikle ışıltılının her zaman revaçta olduğu ve sınırların tamamen kalktığı zamanlarda, en dikkat çekici görünümleri yapmakta özgürüz. Her dönemin iddialı parçası pırlantalar şimdi doğanın izlerini taşıyor. Doğadaki en değerli taşlardan ilham alan kolyeler Zen pırlanta kalitesiyle kombilerimizi süslüyor. 


Zen pırlantanın zarafet saçan ışıltıları ile göz dolduran kolye tasarımları özel günlerde de hediyeleri benzersiz kılıyor. Parlaklıkları ve farklı görünümleri ile büyüleyen Zen pırlanta kolye modelleri, pırlantalı safir, zümrüt kolye veya yakut gibi değerli taşlarla birleşimi ile mükemmel formlarda hayat buluyor. Zarif tasarımlarla yorumlanan mükemmel Zen pırlanta kolyeleri, modern kadınların sitiline şıklık ve parıltı katıyor. Her kıyafetle uyum sağlayan aksesuarlar özellikle baharın gelişiyle canlanan sokaklara şık görünümler yaratıyor. 


Mavinin, yeşilin ve kırmızının en güzel tonlarının pırlanta ile bütünleştiği parçalara hayran kalacaksınız. Baharın renkleri, dinamik ve iddialı kadınların sitilini tamamlamak için her sezon olduğu gibi bu sezon da çok moda. Yeni sezonda ince detaylar her zamankinden daha çok önem kazanıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest