2010'un Yazının Renk Kartelası

6/11/2010

Yaz yaklaşırken maviyi unutmak tabiki olmaz. Mavi bu sezon yerini bebek mavisine bıraktı. Renkli giyinmekten hoşlanmayanları bu sezon kendisine sevdireceğine inat etmiş görünüyor.

Bu yazın öne çıkan renklerinden biri mercan rengi. Turkuaz, pembe ve turuncu renklerin bileşiminden oluşan mercan rengini bu yaz hem tırnaklara hem de dudaklara uygulayabiliriz. Bronz tene yakışmayacağından şüphe duyan var mı?
Nane yeşili gücünü kanıtlarcasına yaza iddialı bir giriş yaptı. İhtişamlı görünmek isteyenler bu renge güvenebilirler.Fosforun kemiklere olan katkısının yanında yaza olan katkısını da unutmamak gerek. Bu yaz fosforlu renkleri oldukça sık göreceğiz hemde renk kartelamızı istediğimiz gibi karıştırma özgürlüğüne sahip olarak. Neon yeşili 2010 yazında göze çarpanlardan.
Gözü yormayan, yumuşak lavanta gece gündüz bizimle. Hem sarışınlar hemde esmerler siyah veya krem tonlarını da dahil ederek kullanabilirler. Bkz: 3.1 Phillip Lim ve Michael Kors.

Mor bu sezon da bize gizem dağıtmaya devam ediyor. Ama tek dikkat etmemiz gereken nokta bu renkle birlikte fazla aksesuara yer vermememiz. Ne de olsa gizemli görünmek ve abartılı görünmek arasındaki dengeyi yakalamak önemli.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest