Merhaba

6/09/2010

Her blogun bir hayatı yada bir bakış açısını yansıttığını düşünürsek, bu da benim penceremden görünen dünya olabilir... Herkese merhaba..

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

5 YORUM

 1. Madem kimse hayırlı olsun dememiş ben diyeyim :) Zaman içerisinde emek vererek ürettiğin bir çok yazı olmuş ve olacakta. Yeni keşfettim seni ama yolun açık olsun canım.

  YanıtlaSil
 2. Senin gibi beğendiğini takdir edebilmesini bilip, beğenmediği şeyleri eleştirebilecek cesarete sahip bir bloggerdan bunu okuyup, yorum yazmak harika bir duygu! Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. Ne demek canım :) Çer çöp yazılar hatta olmayan yazılardan o kadar sıkıldım ki :) ' bluz koy aa güzelmiş de... Emeksiz yemek olmaz derler ya, sen ve benim gibilerin değeri biline! Öperim çokca!

  YanıtlaSil
 4. Senin gibi düşünen, kompleks ve korkularından arınmış insanlar bunun farkında olsun ve emeği takdir etsin; gerisi boş! Emeğin sözlük anlamı bu yorumlarda saklı! Ve dediğin gibi değeri bunu bilenlere! Bende kocaman öptüm seni!

  YanıtlaSil
 5. Ne özel ve ne içten yazmışsın! Hele buana "Emeğin sözlük anlamı bu yorumlarda saklı! " kıs kıs güldüm hihi :) Öperim tatlı ve akıllı şey. Not: Mailler çok es geçtim sanma döneceğim

  YanıtlaSil

Pinterest