A-Takımı Filmi Galalarında Jessica Biel

8/03/2010


Jessica Biel A-Takımı filmi için karış karış dünyayı gezerken bizde onun hangi ülkede nasıl elbiseler giymiş diye peşindeyiz. Filmin Londra galasında Giambattista Valli'nin 2010 kış koleksiyonundan kırmızı elbisesiyle kırmızı halıda arz-ı endam etmiş. Dağınık saçlar bu sene fönlü saçları ezer geçer akımına o da uymuş ve saçlarını dağıtmayı seçmiş. Kendisine bu saç modelinin daha çok yakıştığı da gerçek.


Hiçbir zaman tek tip kıyafetler içinde görmediğimiz Jessica Biel bu nedenle bizi şaşırtmayı başaranlardan biri. Vionnet Resort 2011 koleksiyonundan seçtiği elbiseyi Madrid'de giymiş. Saçlarıysa fönlü olmasından hiç yoktan iyidir.


Jessica Berlin premieri için Ateiler Versace 2009 kış koleksiyonundan işlemeleri fazla olan bu elbiseyi seçmiş seçmesine de saçlarıyla hiç uyum içinde olmamış. Yine de ben pudra mavisi bu elbisesi üzerinde fena olmamış.


Berlin'de düzenlenen basın toplantısında 3.1 Philip Lim'den giydiği bu takım elbise sizi de hayal kırıklığına uğratmış olmalı. Baştan aşağı yanlış gözüküyor. Tamam ayağındaki Giuseppe Zanotti'ler için birşey diyemiycem ama limon sarısı bu takımın ona hiç yakışmadığı gerçeğini de değiştirmiyor.

İşte görmek istediğimiz hareketler bu Jessica'dan Chloe Pre-Fall 2010 koleksiyonundan seçtiği bu elbiseyle zerafetini Paris'teki bayanlara kanıtlarcasına hoş olmuş. Kıyafetinin tamamlayıcısı ise Christian Louboutin Canonita.

A-Takımı filminin Paris tanıtım ayağında Erin Fetherston 2010 ilkbahar koleksiyonundan seçtiği tulumuyla fit vücudunu sergilemiş. Seçimleri kimi zaman iyi, kimi zaman kötü de olsa sıkıcı olmaktan uzak kalmayı beceriyor. Ayakkabı tercihi yine Louboutin olmuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest