Tek Omuz Dekoltesi Hayranı 'Kim' ?

8/10/2010

Geçtiğimiz sene tek omuz dekolteli elbiseleri görmeye gözümüz alışmıştı; kötü de değildi. Bu sene ise bu trendden hala vazgeçmeyen Kim Kardashian hala bunu zirveye taşımaya niyetli. Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi Herve Leger bandaj elbiselerini görmek ne kadar baygınlık verdiyse bunun içinde aynı şeyi söylemek gerek. Özellikle her davette başka model seçmeyip bir omuzunu açıkta bırakma sevdalısı Kim Kardashian için. Tek omuz elbiseleri için geniş koleksiyona sahip Kim, bu işte iyi bir yatırım olduğunu düşünerek mi topluyor acaba? 'Kim bilir'?

Omuz hayranı Kim Kardashian'ın bu elbiselerinin hepsi bir sene içinde katıldığı davetlerden. Birisinin ona başka elbise modellerinin de olduğunu hatırlatması gerek. Kırmızı halıda tekrar tek omuzlu elbisesiyle görüldüğü anda bende onu bu koleksiyonuma dahil ederim. Modanın çıkmazlarından dolaşan Kim'e bizimde bir katkımız olsun.


Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. bende tek omuz hayranıyım :) blogun süpermiş:) takipçin oldum bana da beklerim :)http://hellianthusannus.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. çok teşekür ederim. blog kardeşliğimiz daim olsun :)

    YanıtlaSil

Pinterest