Balıkçı Yaka Kazaklar

10/15/2010


Kışlıklarımız çoktan dolaplarımızda ön sırada yerini almışken kışın vazgeçilmezi kazaklar ile de yakın zamanda samimiyetimizi ilerletmemiz an meselesidir. Ankara'nın soğuğunu bilenler kazaklarla arasını iyi tutmak zorundadır.

Geçmiş senelerden ilham almayı sevenler bir balıkçı yaka kazak mutlaka edinmeliler. 6o'lar ve 70'lerde o dönemin en güzel çağını yaşayan balıkçı yaka kazaklar mini eteklerle, bol paçalı kumaş pantolonlarla ve etek - ceket takımlarla tamamlanabilir. Renk konusunda ikilemde kalırsanız siyahtan şaşmayın.Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

15 YORUM

 1. Bebeğim eskiden giyerdim ama sanırım yaş 30 u geçince sıkıntı basıyor :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de Zaradan aldım bitane ama çok farkli içi yeşil, bazı kısımlarından bu yeşil dışarı çıkmış falan, baya beğenerek aldım ya! :))

  YanıtlaSil
 3. Stil Direktörü, :)) beni de ara ara sıkıntı basmıyor değil! Ama yine de vazgeçemiyorum yaa; onlarla da olmuyo onlarsız da :))

  YanıtlaSil
 4. Modafobik, gördüm gördüm en son yazında, yakışmış http://bit.ly/a1B7hX :))

  YanıtlaSil
 5. Balıkçı yaka sevilmez mi ya :) Moda olsun olmasın her türlü giyerim zaten.

  YanıtlaSil
 6. francesca mckennitt, kesinlikle bende giyerim. o soğuk havalar yok mu, içimi hemencecik ısıtıyor :)

  YanıtlaSil
 7. ben de çok seviyorum balıkçı yakayı ama cidden sıkıntılı oluyor en güzeli outfit kullanmak kapalı mekanda zorluyor, bu arada en üst sağdaki kombine bayıldım

  YanıtlaSil
 8. touch the sky, kapalı ve basık mekanlarda kazağın cinsine göre beni de boğabiliyor. :) kate beckinsale'in seçimlerini bende beğeniyorum.

  YanıtlaSil
 9. canım dediğim gibi bende dışarıda giymeyi seviyorum.

  YanıtlaSil
 10. giyimde kurtarıcı en güzel parça sanırım renk renk her kıyafetle kullanabilmekde süper. şehirle derece farkı yaşanan bi bölgede çalışmak zorunda olunca bazen o güzelim balıkçılar bile yetmez oluyor:) yaşasın sıcakk...

  YanıtlaSil
 11. kiraz çiçeği, hem soğuktan, hem de bir şeyleri kombinlerken kurtarıcımız oluyor :) sımsıkı bir boğaz kısmı olmak zorunda da değil üstelik :) Yaşasın ilkbahar diyim bende :))

  YanıtlaSil
 12. Hem duruşundaki asaleti hemde insanı sıcak tutmasından ötürü favorimdir balıkçı kazaklar. hatta yıllardır bir elbise amlayı isterim ama güzeline hiç denk gelemedim :) neyse ben kazakla idare edeyim

  YanıtlaSil
 13. {çiseren} zara ve mango çok bilindik markalar ama onlarda bu tarz elbiseler olabiliyor. stradivarius ve pull and bear a da bakabilirsin.

  YanıtlaSil

Pinterest