2010 Glamour Magazine Women of The Year

11/11/2010


Kırmızılar içinde dikkat çekici bir kadın: Fergie. Zac Posen'ın derin yırtmaçlı elbisesine Cartier mücevherleri de eşlik edince cazibesini gözler önüne seriyor.Julia Roberts'ın gece elbiselerinin üzerine farklı tarzda ceket ve palto giymesine artık alışmış olmalıyız. L'Wren Scott imzalı siyah elbisesinin altına leopar desenli Giuseppe Zanotti'leri giymiş.


Kyra Sedgwick bu senenin trend rengi pudra ile karşımızda. L'Wren Scott'ın zarif kesimli elbisesini gümüş renkli ayakkabılarıyla tamamlamış. Geceye takıp takıştırmadan olabildiğince sade haliyle katılmış.Eski Hollywood yıldızlarının büyüsüne kapılıp elbisesini, saçını ve makyajını ona göre uygulamış Kate Hudson. Altın ışıltılı Lanvin elbisesini yine altın rengi Brian Atwood'lar ile tamamlamış.Pek ortalarda görünmeyen Hilary Swank metalik renkli Atelier Versace elbisesiyle göz kamaştırıyor. Altın renkli kıyafeti, saç rengi ile kontrast oluşturmuş.Mad Men güzeli Elisabeth Moss, Reem Acra'nın bahar koleksiyonundan seçtiği mavi straplez elbisesiyle gecenin en sade bayanlarından biri olmuş. Makyajı yok denecek kadar az, saçları ise olabildiğince doğal halinde. Krem rengi platformları ise Jimmy Choo'dan.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

4 YORUM

 1. Fergie kırmızılarla alev alev:)

  YanıtlaSil
 2. {kiraz çiçeği} en çok göze çarpan da o :)

  YanıtlaSil
 3. Kate Hudson ve Kyra Sedgwick çok zarif gözüküyorlar :) Gerçi Kyra'nın elbisesi fazla sade ama olsun, yakıştırmış kendine...
  Fergie ise en iddialı elbiseyi giymiş!

  YanıtlaSil
 4. {make up with style} sade ve şık seçim yapanları ben daha çok beğeniyorum :)

  YanıtlaSil

Pinterest