Ankara Kızları Güzellik Yarışması 2010

12/28/2010


Ankara Kızları Güzellik Yarışması Joker Ajans'ın sahibi Burak Özdemir tarafından bu yıl ikinci kez Swiss Otel'de gerçekleştirildi. Geçtiğimiz sene ilk kez düzenlenen yarışmadan sonra yurtdışındaki yarışmalarla dereceye giren kızlar da oldu. Ülkemizi temsilen Miss Turizm 2010’a katılan Özge Acı Dünya 4. olurken, Çin’de düzenlenen Miss Friendship International güzellik yarışmasında ise ülkemizi Elit Çam temsil etti.

'Ankara Kızları Güzellik Yarışması'nı önümüzdeki yıl Türkiye genelinde yapmayı planladıklarını da bu gecede öğrenmiş oldum.


Yarışma bu sene ilk defa Show Max tarafından da canlı olarak yayınlandı. Yarışmanın birincisi Eda Baş ise hem 18 yaşına girmenin mutluluğunu yaşarken hem de tacına sahip oldu. Eda birincilik tacını 'Miss Model of Turkey' yarışmasının organizatörlüğünü ve juri başkanlığını yapan Çevik Süha Alpaylı'dan aldı. Gecede 22 yaşındaki Seda Arslan ikinci, Gamze Özpınar ise üçüncü oldu. Yarışmanın sponsorları ise ilk 10'a girenler arasından seçtiklerini ödüllendirdi.Bu harika fotoğraf için Barış Kaykusuz'a çok teşekkürler..

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

3 YORUM

 1. Tatlım çok iyi yapmışsın gitmekle, benim iş çok yoğundu, hiç halim kalmadı gitmeye, senden görmüş oldum neler olduğunu ;))

  YanıtlaSil
 2. ya diyorum işte Ankara'yı başka seviyorum en güzel dostlarım hep orada :(

  YanıtlaSil
 3. {Madammoda} Seneye umarım beraber gideriz canım. Sevgiyle kal..

  {Stil Direktörü} Ama çok şımartıyosun beni güzel dostum :)) Bak yine mutluluk pıtırcığı moduna geçiş yaptım :))

  YanıtlaSil

Pinterest