Yılbaşı Gecesi Kırmızıya Gönül Verenler

12/27/2010


Yılbaşı gecesi kırmızıdan vazgeçmeyenlere ve bu sene değişiklik yapıp tercihini kırmızıdan yana kullanacak olan bayanlara gelsin bu öneriler! Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan dantel, elbiselerin bütününe hakim olsa ya da detaylarda gizlense de severek giymekten asla vazgeçmiyoruz. Bende yaptığım seçimlerin arasına danteli yerleştirmeden edemedim. Siyahı, gümüşü ve pudra tonlarını kırmızıyla birlikte bütünleştirmek istedim. Tabi gidelecek mekanın ve partinin özelliğine göre bu seçimlerde oynamalar olabilir.

Elbisemiz gösterişliyse üzerine fazla birşeyler takıp takıştırmanın bizi abartının kollarına bırakacağı görüşündeyim. Valentino'nun elbisesine zaten ilk görüşte vurulmuştum bende kırmızının gümüş tonlarıyla birlikte uyumunu yakalamayı istedim.

Dolce & Gabbana'nın dantellerle bezeli siyah - kırmızı straplez elbisesine siyah ayakkabılar ve özellikle zümrüt yeşili aksesuarların çok yakışacağı görüşündeyim.

Yılbaşı gecesi romantik ve yumuşak dokunuşları eksik etmeyenler Erdem'in dantel işlemeli elbisesinden ilham alabilirler. Pudra tonları bu elbisesin softluğuna yakışır güzellikte.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

5 YORUM

 1. balım valla kırmızı olacak her yer ve siyah başka tonlardan yanayım ben gri giysem diyorum ne dersin pullu kokoş bir elbise :)

  YanıtlaSil
 2. {STİL DİREKTÖRÜ} Sen ne giyse kendisine yakıştırmasını bilenler grubundasın Edi'm! Üzerine içten gülümsemen eklendi mi; benim birşey önermeme gerek var mı? :)

  YanıtlaSil
 3. kırmızı dantel elbise gerçekten çok hoş,çok beğendim,sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. {Stil Direktörü} o güzel yürekte böyle içten bir yer bulacaksam hiç sesimi çıkarmam! :)

  {minik} bu tarz danteller beni de hep kendine çekmeyi başarıyor. sevgiler canım..

  YanıtlaSil

Pinterest