2011 Golden Globe Awards - 2

1/17/2011


Catherine Zeta Jones'un Monique Lhuiller tasarımı elbisesi ile ekrandan harika gözüküyordu. Aşırı zayıflığı bir dönem çok konuşulsa da gecede oldukça taze bir görünüm sergiliyordu.


Angelina Jolie'nin göz rengiyle uyumlu Atelier Versace elbisesi için kötü bir şey söyleyemeyeceğim ama galalarda giydiklerinden çok farklı bir stilde olduğu da söylenemez. Zümrüt yeşili Versace'si için ekstra bir mücevher kullanmaya gerek görmemiş. Gece boyunca Brad Pitt ile hiç olmadığı kadar samimi görüntüler içinde olması şaşırtıcıydı.


Nicole Kidman'ın pek bir özelliği olmayan, oldukça sade, tek omuz elbisesi Prada. Omuzunun üzerindeki broş güzel bir detay olsa da yine de bende hayalkırıklığı yarattı.


Julianne Moore da Golden Globe'da hayalkırıklığı yaratanlardan biriydi Asimetrik elbisesinin kırışıklığı sizin de dikkatinizden kaçmamıştır. Bulgari mücevheleri kıyafetinin tamamlayıcısı olmuş.


Sandra Bullock'un gece boyunca çok yüzü gülmese de Jenny Packham'ın 2011 koleksiyonundan seçtiği elbisesiyle Golden Globe favorilerimden biri oldu.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest