2011 Golden Globe Awards - 1

1/17/2011

Golden Globe heyecanını gece 2'den itibaren Cnbc-e'den takip ettiğim gibi twitter'da da sohbet kesilmedi ve gelişmeler takip edildi. Kırmızı halılar, adaylar, kazananlar derken bir Altın Küre Ödüllerinin de böylelikle sonuna geldik.


Anne Hathaway Armani Privé derin sırt dekolteli payetli elbisesi ile ışıl ışıldı. Sade ve çarpıcı görünen Anne, Van Cleef & Arpels küpeleri ve cluthı ile gecede farklılık yaratanlardan biriydi.


House dizisinin oyuncusu Olivia Wilde Marchesa straplez elbisesi ile gecenin en şıklarından biriydi. Marchesa'nın klasik çizgide elbiselerinden biri olduğunu düşünsem de Olivia'ya çok yakıştırdım.


January Jones Versace'nin bu elbisesini çok aramış olmalı. Güzel bir kadın yanlış seçimler sayesinde nasıl da kötü görünebiliyor işte ispatı. Platform ayakkabıları ve clutchı da Versace.


Jennifer Lopez'i her zaman ihtişamlı seçimler içinde görmeye alıştığımız için bu seçimi beni şaşırttı. Zuhair Murad'ın ipek ve şifon karışımı bol swarovski taşlı tasarımını Christian Louboutin'ler ile tamamlamış.


Eva Longoria'yı ilk gördüğümde bu elbiseyle nasıl yürüyebildiğini merak etmiştim. O da zorlanıyormuş ki gecede anons için çağrıldığında neredeyse düşüyordu. Zac Posen tasarımı elbisenin belindeki detayı çok sevdim.Natalie Portman'ın pembe renkli bol kesimli straplez elbisesi Viktor & Rolf imzalı. Natalie'nin bu saç modelininin benzerini Eva'da gördüğümüz gibi gecede başka bayanlarda da görmek mümkündü. Bu seneki Golden Globe'un favori saç modeli ilan ettim.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest