Kırmızı Halı | 2011 Toronto Film Festivali

9/12/2011


Psikoanalizin ustaları Sigmund Freud ve Carl Jung'ın hayatının anlatıldığı bir filmden bahsediyorsak güzel bir kadın olmadan hikaye eksik kalabilirdi. 'Dangerous Method'ta boşluğu dolduran Keira Knightley bu iddialı yapımda gösterdiği performansla heykelciğe de kavuşabilir mi? İzleyip görelim... Keira, Toronto Film Festivali için Elie Saab'ın nude tonlarındaki elbisesini seçmiş.


Akademi gerçek yaşam öykülerinin anlatıldığı filmleri çok seviyor. Toronto Film Festivali'ne 'Moneyball' filmi ile katılan Brad Pitt'in ise bu sene kendine çok güvendiği her halinden belli. :) Angelina Jolie, Vivienne Westwood elbisesi, Stuart Weiztman ayakkabıları ve Louis Vuitton clutchı ile filmin galasında yerini almış.


Yeni filmi 'The Oranges' için Kanada'ya gelen Leighton Meester Alexander McQueen'in beyaz elbisesiyle sade ve çok hoş görünüyor.


'Salmon Fishing In The Yemen' filminde Ewan McGregor ile birlikte rol alan Emily Blunt festivalde Christian Cota'nın siyah ve gümüş renklerdeki tulumunu giymeyi tercih etmiş. 


Konusunu gerçek bir hayat hikayesinden alan diğer bir filmde 'Machine Gun Preacher'. Rol arkadaşı Gerard Butler ile birlikte Toronto'ya gelen Michelle Monaghan beyaz ve gümüş renklerden oluşan elbisesini Brian Atwood pumpları ile tamamlamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. Leighton Meester'ın tarzını çok beğeniyorum ama bu elbiseyi hiç sevmedim =(

    YanıtlaSil
  2. Keira Knightley doğru tercih yapmış. bu elbise onu biraz daha dolgun! göstermiş,iyi olmuş.

    YanıtlaSil

Pinterest