Kırmızı Halı | 2012 Grammy Awards

2/13/2012

2012 Grammy Ödülleri

2012 Grammy Ödülleri'nde kırmızı halı seremonisinde Rihanna Giorgio Armani'nin derin V yakalı elbisesiyle katılmış. Bu seçimi bana Jennifer Lopez'in 2000 yılında Grammy Ödülleri'nde giydiği Versace'in yeşil elbisesini anımsattı. Jimmy Choo oval clutchı ve Christian Louboutin'in 'Unbout' modeli ayakkabılarıyla kıyafetini tamamlamış. 

2012 Grammy Ödülleri

Ağırbaşlı kıyafetler içinde görmeye alıştığımız Adele bizi yine şaşırtmadı. Rihanna gibi o da seçimini Giorgio Armani'den yana kullanmış. Gecede 6 dalda ödül alan Adele, 'Rolling In The Deep' şarkısını da seslendirdi. 

2012 Grammy Ödülleri

Kırmızı halıda siyah rengi seçenlerden biri de Alicia Keys. Alexandre Vauthier'in siyah elbisesini Rihanna gibi Christian Louboutin 'Unbout' model ayakkabılarıyla tamamlamış.

2012 Grammy Ödülleri

Gwyneth Paltrow Stella McCartney elbisesiyle gecenin zarif ve şık kadınlarından biri olmuş. 

2012 Grammy Ödülleri

Taylor Swift, Zuhair Murad elbisesi içinde deniz kızı gibi görünüyor. Gecede 2 ödül alan Taylor'a topuz saç modeli bir ayrı yakışmış.

2012 Grammy Ödülleri

27 yaşındaki Katy Perry mavi saçlarına uyumlu olsun diye Elie Saab'ın mavi elbisesini seçmiş ama olmamış tabi. Gecede ise 'E.T' ve yeni single'ı ' Part of Me' yi seslendirdi.

2012 Grammy Ödülleri

23 yaşındaki Jessie J Julien Macdonald 'ın metalik renkli elbisesi içinde harika görünüyor mu?

2012 Grammy Ödülleri

Fergie'nin rüküşlüklerinin sonu gelmeyecek anlaşıldı. Sahnede giydiği kostümleri çok daha başarılı buluyorum ama konu kırmızı halıya gelince kötü seçimlerine bir yenisini daha eklemekten geri kalmıyor.

2012 Grammy Ödülleri

Kate Beckinsale Zuhair Murad'ın 2011 Kış koleksiyonundan seçtiği elbisesi onu biraz kilolu gösterse de makyaj ve saçıyla hoş görünmeyi başarmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

  1. Adele'in performansının ardından herkes kendisini ayakta alkışlarken Rihanna'nın onu alkışlamayarak parmaklarıyla şakaklarını tutması görülmeye değerdi :))

    YanıtlaSil

Pinterest