Vogue Arşiv - ''Bir Varmış Bir Yokmuş''

4/12/2012

Vogue Once Upon a Time

Tavşan deliğinden korkusuzca düşmeyi bekleyenler, aynadan duyacakları sözlerle kendini güzel hissedenler, kırmızı ayakkabılarıyla bambaşka bir dünyaya yolculuk edenler ve geç saatlerde dışarıda kaldıklarında oldukları gibi görünmekten korkup, balkabağına dönüşen araçla yapayalnız kalanlar... Masal dünyası sadece çocuklara ait bir parça olmaktan çıktı ve büyüklerinde hayal güçlerini beslemek için elinden geldiğince hayatımıza işlemeye başladı. Filmler, klipler, moda çekimleri ve bir çok sektörde ilham almak için günümüz teknolojisinin nimetlerinden faydalanmayı bir borç bildiler. Bu sene vizyona girecek olan filmlerlede de masal dünyasının kapıları aralandı. Julia Roberts ve Lily Collins ile ''Mirror Mirror'', Charlize Theron ve Kristen Stewart'la ''Snow White and the Huntsman'' ve Ewan McGregor, Stanley Tucci ile ''Jack the Giant Killer''. Dizilerden ise ''Once Upon a Time'' ve ''Grimm'' 2012 yılı için uzak diyarlara biletlerini çoktan aldılar.

Vogue Once Upon a Time

Vogue'un şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu çekimlerde Natalia Vodianova Viktor & Rolf, Tom Ford ve Yves Saint Laurent giysileri içinde Alice rolüyle 2003 yılında karşımıza çıkıyor. Lily Cole ve Andrew Garfield ''Hansel ve Gratel''i canlandırmak için 2009'da Annie Leibovitz'e poz verenler arasında yer alırken Lady Gaga'nın hangi rolü üstlendiğini söylemeye gerek var mı?

Vogue Once Upon a Time

2005 yılında Drew Barrymore ''Beauty & Beast'' için Christian Lacroix ve Chanel Haute Couture kıyafetleri içindeyken, Keira Knigtley Marc Jacobs, John Galliano, Lanvin'in dokunuşlarıyla ''The Wizard of Oz''un Dorothy'si olmuş. 

Vogue Once Upon a Time

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest