Dergi Kapakları | Haziran 2012

5/14/2012


2011 yılında paragöz ve ağzıbozuk bir öğretmeni canlandırdığı ''Bad Teacher'' filmi beklenen ilgiyi görmemişti. Başrollerinde eski sevgilisi Justin Timberlake de olsa... Bu sene vizyona girecek ''What to Expect When You're Expecting''in bol yıldızlı kadrosunda Cameron Diaz'da bulunuyor. 

Amerikan kadın milli takımının kalecisi Hope Solo, Amerikalı yüzü Ryan Lochte ve ünlü tenisçi Serena Williams Vogue'un Haziran sayısında 27 Temmuz- 12 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 2012 Yaz Olimpiyatlarını karşılamaya hazırlanıyor. 

Benim favori dizilerimden biri olan ''Homeland''in 2.sezonunu anlaşılan daha uzun bir süre bekleyeceğiz. Carrie Mathison rolünde izlediğimiz Claire Danes, Harper's Bazaar'ın Rusya edisyonunda Prada'nın araba baskılı vintage mayosunu, markanın 2012 İlkbahar koleksiyonundan ceketi ve mücevherleriyle tamamlamış. 

Vogue Çin'in Haziran kapağında Chanel mayosuyla Doutzen Kroes bizi tatil havasına sokmaya niyetli görünüyor.

Tom Cruise uzun yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı, arşivinden çıkarıp W'ye verdiği vermiş olmalı. 1.80'lik  Abbey Lee Kershaw ve 1.75'lik Litvanyalı model  Edita Vilkeviciut arasında Tom Cruise 1.70 boyuyla varsın selvi gibi kalsın ona da göz yumalım hadi... :P

32. kez Vogue İngiltere'ye kapak olmayı başaran Kate Moss Versace beyaz elbisesi ve halatla verdiği pozla Londra Olimpiyat Oyunlarına gönderme yapıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

2 YORUM

  1. Yalnız Tom Cruise olduğunu söylemeseydin asla tanımazdım :D

    YanıtlaSil
  2. Gencecik delikanlı olmuş görmeyeli... :P :)))

    YanıtlaSil

Pinterest