''Dark Shadows'' London Premiere

5/14/2012


Ölümle yaşamı iç içe geçiren ve üzerine birazda komedi serpiştiren, nev-i şahsına münhasır yaratıcı, Tim Burton'ın hayalgücü bu kez yine Johhny Depp'i karanlık tarafa götürmek için çalıştı. Ülkemizde 15 Haziran'da gösterime girecek ''Dark Shadows/Karanlık Gölgeler''de Chloe Grace Moretz'te ergenlik çağındaki asi kız Carolyn Stoddard'a hayat veriyor.
Bordo renkli kadife elbisesi McQ by Alexander McQueen'in 2012 Kış koleksiyonundan.


Zengin ve müzmin playboy Barnabas Collins (Johnny Depp), Angelique Bouchard'ın kalbini kırdığında onun bir cadı olduğundan haberi yoktu. Gotik dünyaya yakışan yüzlerden biri de kuşkusuz yeşil gözleri ve beyaz teniyle Eva Green.
Eva da gala için kadife seçen başka bir isim. Tom Ford'un 2011 koleksiyonundan seçtiği tasarımını parmağında yüzükler kolunda bilezikler kıvamında tamamlamış.


Michelle Pfeiffer 1992 yılında ''Batman Returns'' filminde canlandırdığı kedi kadın rolünden bu yana Tim Burton ile çalışmamıştı. Elizabeth Collins Stoddard karakteriyle Johnny Depp'in annesi olarak karşımıza çıkacak.
53 yaşındaki aktristin bordo renkli ipek saten straplez elbisesi Lanvin, platformları Sergio Rossi'nin 'Cachet' modeli.


Josette DuPres karakteriyle Johnny Depp'in aklını başından alan bir kadını canlandıran Bella Heathcote, Emilio Pucci'nin bol fırfırlı, transparan elbisesiyle..


Tim Burton'ın muhteşem ikilisinden biri de uçuk-kaçık rolleri seven ve görüntüsüyle de bunu tamamlayan Helena Bonham Carter. Filmin Londra galasına Bellatrix Lestrange kostümüyle gelmiş gibi.


Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest