''Snow White and the Huntsman'' World Premiere

5/15/2012


Charlize Theron, Chris Hemsworth ve Kristen Stewart'ın rol aldıkları ''Snow White and the Huntsman'' filminin galası Londra'da Empire Leicester Square'da düzenlendi. 2010 yılında evlenen Elsa Pataky - Chris Hemsworth çiftininse birkaç gün önce ilk çocukları dünyaya geldi. Kızlarının ismiyse 'India Rose'.


Marchesa'nın bu tasarımını Charlize giyseydi nasıl bir etki yaratırdı diye düşünmeden edemedim. 22 yaşındaki Kristen Stewart'a biraz tavır, bakış, duruş, karizma eklersek elbisenin güzelliğinin daha iyi ortaya çıkacağına şüphe yok. Marchesa elbisesinin sırt dekoltesini beğendim. Fotoğrafçılara poz verinceye kadar rahatlığından ödün vermeyen Kristen Nike ayakkabılarıyla dolaşmayı tecih etmiş. 


Charlize Theron, Christian Dior 2012 İlkbahar-Yaz Couture koleksiyonundan transparan elbisesini Dior clutchı, Solange Azagury'nin yeşil top küpeleri ve bileziğiyle tamamlamış. Charlize'in içe doğru kıvırarak topladığı saç modelini ve koyu göz makyajını çok beğendim. Bizdeki ödül törenleri ve galalarda bu tarz bir elbise için uygulayacakları saç ve makyajı düşünmek istemiyorum! Ne kadar az o kadar iyi mantığıyla yola çıkanlara sözüm yok.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest