Dergi Kapakları | Ağustos 2012

7/13/2012


Mila Kunis Elle dergisine verdiği pozlarda çok mutlu görünmüyor. Kendisini seksi bulmadığını dile getirse de Prada ve Miu Miu'ların retro havasıyla etkilemeyi başarıyor. 2008'de Max Payne ile birlikte kamera karşısına geçtikleri Mark Wahlberg ile bu yıl 'Ted' filmiyle yine bir araya geliyor.

'Inception'dan sonra 'The Dark Knight Rises'da Christopher Nolan ile tekrar çalışan Marion Cotillard, Vogue Paris kapağında. Marion Sorrenti tarafından fotoğraflanan Fransız güzele önümüzdeki aylarda daha fazla karşılaşmaya hazır olalım.

'Dawson Creek'te ki Joey Potter karakteriyle tanıdığımız Katie Holmes şimdi 33 yaşında ve her zamankinden güçlü görünüyor. Değişime hazır! Tom Cruise ile boşanma kararı aldıktan sonra özgüvenini tekrar kazanmış gibi.

Harper's Bazaar Avustralya'da Kate Moss Christian Dior tasarımı ve şapkasıyla maviliklere teslim olmuş.

W'nin kapağında 'Prometheus' filminden Dior'un siyah elbisesi ve deri eldivenleriyle Charlize Theron; DSquared2 yeleği, Viktor&Rolf Monsieur deri pantolonuyla kadınların daha çok dikkatini çeken Michael Fassbender kışkırtıcı bir ikili olmuş.

MaxMara şapkası ve kazağıyla Patrick Demarchelier'e poz veren Emma Stone Vogue İngiltere'de. 'The Amazing Spider-Man' ile artık o da bir kahramanın sevgilisi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest