"The Dark Knight Rises'' World Premiere

7/18/2012


''The Dark Knight Rises'' için geri sayım başladı. 27 Temmuz'da vizyona girecek film ile Christopher Nolan Batman'in hikayesine son vermek istiyor. Joker'den sonra konu kaldığı yerden devam etmeyecek. Aradan 8 yıl geçtikten sonra Bruce Wayne bu kez Bane'in peşine düşecek. Polis şefi Jim Gordon ise Batman'i kovalamakla meşgul olacak. Tabi bunların yanına Liam Neeson, Joseph Gordon-Levitt'i de eklersek heyecan duymamak mümkün değil.
AMC Lincoln Meydanı'nda yapılan galaya eşi Sibi Blazic ile katılan Christian Bale tercihini Tom Ford'dan yana kullanmış. Filmde Bane karakterine hayat veren Tom Hardy nişanlısı Charlotte Riley ile katılmış. Onun tercihi ise Burberry Prorsum olmuş. 54 yaşındaki Gary Oldman Prada takımını mavi gömleği ve bakır-mavi tonlarındaki kravatı ile tamamlamış. Farklı stilini ortaya koymaktan çekinmeyen Oldman'ın seçimlerini beğeniyorum. 


Bu hikayede kedi kadın yani Selina Kyle nasıl bir rol üstlenecek merak ediyorum. Küçükken prenses değil de kedi olmak isteyen Anne Hathaway de bu film sayesinde hayalini gerçekleştirmiş oldu. Tabi Keira Knightley, Natalie Portman, Blake Lively, Naomi Watts ve Rachel Weisz gibi isimlerin arasından sıyrılıp rolü kaptığını düşünürsek zoru başarmış.
Gala için Prabal Gurung 2013 Resort koleksiyonundan seçtiği beyaz peplum elbisesiyle Yunan tanrıçalarını andırıyor. 


Tim Burton her ne kadar Nolan'a kıyasla karanlık filmler ortaya koymadığını iddia etse de gotik etkisini hiçe sayamayız. Batman'i Nolan ve Bale olmadan bir televizyon dizisiyle ekranlara sıçratmaya hazırlanan Warner Bros bu düşüncesini bakalım ne zaman hayata geçirecek.
Batman'in hayatına giren kadınlar arasında 'Kedi Kadın'ı tek geçsem de Marion Cotillard gibi bir kadından da etkilenmemesi pek mümkün görünmüyor. Cotillard, Wayne Girişimcilik kurulu üyelerinden Miranda Tate'i canlandırıyor. 
Anne Hathaway gibi o da beyaz rengi tercih etmiş. Miss Lady Dior çantalarının yüzü olan aktris Christian Dior imzalı elbisesini Christian Louboutin'in 'Lady Max' sandaletleriyle tamamlamış. Göz makyajında ise turuncu rengi kullanması dikkat çekici.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest